Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


zasobnik

Recommended Posts

zakupiłem te nawozy biobizz tyle że nie dostałem nic jak to dawkować... nie spojrzałem że nie ma... 


Mam Bio-Grow, Bio-Bloom i Top-Max


niby znalazłem tą tabele tu na forum ale nie bardzo rozumiem... :P


Dla mnie wygląda to tak że teraz powinienem zapodać jej na 1 litr wody po 2ml bio grow i bio bloom i 1ml top max. Proszę poprawić mnie jeśli się mylę :)


przedwczoraj czyli w poniedziałek ją podlewałem 0,7l wody z azofoską i nie wiem czy mogę znowu wlać w nią coś?


 


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rozrobiłem pół dawki. 0,5l wody + 1,5ml grow + 1,5ml bloom + 0,5ml top i spryskałem liście narazie. Teraz będę podlewał co 3-4 dni  0,5l wody z biobizzem zobaczymy co się stanie. Najciekawsze jest to że podłączyłem lepszy nawilżacz... teraz wilgotność 60% ale temperatura spadła do 20-22st C :P Może się nagrzeje bo dopiero się lampa włączyła

Jak nie urok to sraczka :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

już pogodziłem się z porażką...;)  ale w boxie stoi już ośmiodniowa panienka, z tych samych nasion, ale już w uregulowanych warunkach :) Nie męczę jej, nie dotykam. Podlewam co 3-4 dni mniej więcej po szklance (200-250ml) Czy zestaw biobizz też zacząć po 14 dniu? ...czy tak jak w tabeli, z której rozumiem że big grow daje się już po 7 dniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+