Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Coś więcej o autoflow ? Prosze o porady

Rafi van Ziolo

Recommended Posts

Witam !

Od pewnego czasu obserwuje i czytam informacje zawarte na wszystkich forach lecz wciaz jest bardzo malo info a temat automatow.

Jedynie co ostatnio zaobserwowałem to to aby przez cale zycie roslinki naswietlac 18/6 no i wiele osob radzilo mi abym na boxa 40x40x120 wsadzic 3 donice i bedzie git. Biore poprawke i niech plant urosnie tak na 80 cm to jestem z reka w nocniku. Donica 23 cm + plant 80 cm = 103 a gdzie tam jeszcze miejsce na lampe ktora niby powinna byc 20 cm ? od szczytow.

Czy w razie przerosniecia planta w boxie moglbym lekko podciac plant czy poprostu lekko przygiac go w dol i niech rosnie krzywo ?

Prosze o opinie moze i o zdjecia z czasu uprawy automatow indoor w podobnym boxie jaki ja nabylem.
Osobiscie zakupilem : sweet skunk , amnesia haze i northern light .

Dziekuje i Pozdrawiam z Holandii :)

Guest DonOmen

witaj. wydaje mi sie, aczkolwiek sadze, ze tylko naginanie wchodzi w gre. ale znawca nie jestem i chetnie przeczytam co inni na to... pozdro :big-joint:

pod lampe ja wsadzam na drugi dzien nawet 3 od wyjscia z ziemi  teraz wiekszosc automatow to nie karly jak kiedys wiec pomysl nad wiekszym boksem.Spokojnie moze rosnac ze tydzien w mniejszej a pozniej do docelowej wilgotnosc na poczatku utrzymuj miedzy 55-70% i bedzie O.K.Temp lepiej trzymac tak by nie przekraczala 30stopni najlepiej 27-28stopni.Gdy zaczna kwitnac obniz wilgotnosc by byla miedzy 40 a 50 %.

1. przesadzanie automatów nie jest wskazane, najlepiej od razu do docelowej donicy

2. jak Ci zabraknie wysokości- lst

3. temp +/- 24 stopnie powinna być idealna, wilgotność: moje mają się całkiem dobrze mimo wilgotności między 30 a 43%

4. moje są w boksie od samego wrzucenia pestek do gleby, najpierw miały 24h świecenia, jak się wychyliły z ziemi 18/6. Tyle, że ja mam panel LED.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+