Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

SULECHÓW: Krzak marihuany znaleziony w szafie. Za kratkami cała rodzina


weeed

Recommended Posts

w0svtk.jpg


 


 


 


 


Policjanci z Sulechowa zatrzymali czteroosobową rodzinę podejrzaną o uprawę konopi. Do aresztu trafili: 43-letnia kobieta, 48-letni mężczyzna oraz ich dwóch synów w wieku 21 i 15 lat. Funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu krzak konopi ukryty w specjalnie do tego celu zmodyfikowanej szafie w sypialni. Znajdowała się tam specjalna folia oraz lampa nagrzewająca i stymulująca wzrost. Policjanci znaleźli także ponad 60 gram suszu marihuany. 15-latek trafił do policyjnej izby dziecka, natomiast jego rodzice i starszy brat zostali zatrzymali w policyjnej izbie zatrzymań zielonogórskiej komendy. Za uprawę konopi zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


 


 


 


 


Mój kraj, taki piękny :D


Link to comment
Share on other sites

Jak ich znaleźli ? Musieli dilowac, albo smrod z chalupy szedl i sasiedzi zawiadomili.

 

Tak w formie żartu:

"To nie jest narkotyk.. to tylko roślinka, jeśli przypadkowo się ją podpali, to są tego skutki.

Narkotyki robi się z sody oczyszczonej i jakiejś chemii." - Katt Williams

Link to comment
Share on other sites

To jest TRAGEDIA!! Jak państwo może dopuszczać się tak żałosnych ataków na swoich obywateli, moim zdaniem to jest napaść na rodzinę, za żałośnie małą roślinę.

Tu nie ogarnia nikogo śmiech, ale rozgoryczenie jak można karać za tak małą ilość, w krajach cywilizowanych jak widać Polska do nich jeszcze nie należy, za taką ilość nawet mandatu nie dostaniesz, a jak dostaniesz to w wysokości obiadu dla tej jednej rodziny.

 

Wstyd, Wstyd i Hańba Polsko.

 

Link to comment
Share on other sites

to jeszcze nic. Wczoraj kolega na komendzie po zaświadczenie że był poszkodowany w wypadku samochodowym. Pojechał na komende i skierowali go na 2. Gdy wyszedł nadal z pustymi rękoma pod komendą stał psiak i od razu go poprosił na bok. Za to że pod komendą jest mało miejsc a on tam zaparkował przetrzepali  mu całe auto i chcieli zabrać dowód bo pieczątka była troche rozmyta. skończyło się to negocjacjami z mandatu 500zł na 100zł za parkowanie. Ostatnio byłem okradziony 3 razy i nic nie zrobili i wcale się nie dziwie lepiej kontrolować ludzi którzy pracuja i można z nich sciągnąć niż ganiać za złodziejami 

A i zaświadczenia nie załatwił bo komputer nie działał :)

Link to comment
Share on other sites

Już kilka razy zdarzyło mi się, że pierwszego dnia po przyjeździe do Polski dostałem mandat, raz za picie w miejscu publicznym (jakieś "kobiece" piwo ok. 2-3%), byłem cicho, a piwo było w papierowej torebce. Chcieli wlepić PLZ 100, to udało mi się "utargować" na PLZ 50 za zasmiecanie..., drugi dostałem kilka godzin po wylądowaniu za przechodzenie na czerwonym świetle...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+