Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nasiona


Castio

Recommended Posts

Witam.


Potrzebuję pomocy w wyborze nasion.


 


Informacje: 


Będę tę "roślinkę" trzymał w domu, zrobię tani GrowBox z wentylatorem i paroma żarówami.


 


Zależy mi na:


-dość szybkim rozwoju (do 2,5 miesiąca)


-dużej ilości THC (czyt. ma mocno łapać)


-aby roślina nie była za wysoka


 


 


Proszę o bezpośrednie linki do stron gdzie zakupię takowe nasiona.


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj. a wiec potrzebujesz skuna, niski mocny kosior?  na takiej stronie co amba podała to zanim coś dla siebie znajdziesz to miesiąc minie. Proponuje /admin - link wygasł/. obejrzyj filmik na dole od 1:30 zgadzam się z ziomkiem w 100 % dawno nie paliłem takiej petardy, każdy z moich kolegów co dostał na testa to ocena min 9/10 wszystkie rośliny z tej farmy rosną niskie... mam nadzieje ze trochę pomogłem.

Realny czas uprawy Pineapple Ch 90dni  Blue cheese niecałe 80 dni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

Linków masz pełno reklam na forum, są to pewne sklepy. Nie bierz automatycznej rośliny, tylko zwykłą, najlepiej z genami skunka to będą w miarę szybkie i niskie.

 

hej mam wrazenie ze napisales dokladnie to samo co ja!!! z tym ze bez zadnego konkretu. dziennie masz po kilkanascie wpisow z ktorych nie wiele wynika. o co tu chodzi???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 15.02.2015 o 08:46, DonOmen napisał(a):

Witaj. a wiec potrzebujesz skuna, niski mocny kosior?  na takiej stronie co amba podała to zanim coś dla siebie znajdziesz to miesiąc minie. Proponuje /admin - link wygasł/. obejrzyj filmik na dole od 1:30 zgadzam się z ziomkiem w 100 % dawno nie paliłem takiej petardy, każdy z moich kolegów co dostał na testa to ocena min 9/10 wszystkie rośliny z tej farmy rosną niskie... mam nadzieje ze trochę pomogłem.

Realny czas uprawy Pineapple Ch 90dni  Blue cheese niecałe 80 dni.

 

A jakiś link bezpośredni do strony Polskiej gdzie mogę kupić?

@Edit: Znalazłem. Co o tym sądzicie ? A vs B

A - Ja zastanawiałem się nad: https://seedbay.pl/produkt/white-widow-feminizowane-3/

B - albo: https://thc-thc.com/produkt/big-devil-xxl-automatic-feminizowane/

Potrzebuje 3 rodzajów nasion. White Widow to klasyka wiadomo, Diabełek mnie skusił. 

Co o nich sądzicie jeśli chodzi o domową uprawę?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+