Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

czy to jest nadmiar czy niedobor???


Gość DonOmen

Recommended Posts

a wiec wrocmy do MOJEGO problemu. niestety nie dam rady zrobic lepszych zdjec, bo aparat ktory znalazlem jest ch...  

ale jak sie dobrze przyjrzec na zdjeciu w galerii to cos widac.   po dlugim namysle mam rozpierdziel w glowie bo wychodzi mi teraz ze to NIEdobor Potasu.          zwariowac mozna :mur:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wlasnie EC bylo i wciaz jest wysokie. staram sie zeby to co czasami wycieknie dolem nie przekraczalo 4 EC. na poczatku sie przestraszylem jak bylo 2,5 ale przeczytalem gdzes ze trawka moze wytrzymac nawet powyzej 8. zdaje sobie sprawe ze wszystko zalezy od wielu czynnikow, przede wszystkim od wielkosci rosliny...

 co do nawozow to mam caly zestaw canna stosuje wg tabeli a moze nawet troszke mniej, co drugie podlanie sama woda + trace mix(nie pamietam firmy).  zaczalem od niedawna dodawac bloombastik okolo 25-40%..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 co do nawozow to mam caly zestaw canna stosuje wg tabeli a moze nawet troszke mniej, co drugie podlanie sama woda + trace mix(nie pamietam firmy).  zaczalem od niedawna dodawac bloombastik okolo 25-40%..

Właśnie... stosujesz canne to jesteś tylko i wyłączeni przy tych nawozach, po co bloombastic ? Takie mieszanie powoduje problemy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jakie wrozenie z fusow???? prosze przeczytac dokladnie, zobaczyc zdjecia w galerii bo na nich widac lepiej. i prosze o odpowiedz. jak narazie tylko 3 osoby sie wypowiedzaly i kazda inaczej...   to jest szpital????

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+