Skocz do zawartości
thc-thc

grower

czy to jest nadmiar czy niedobor???


Gość DonOmen

Recommended Posts

dzieki vito!

a czy ktos sie moze wypowie na temat mojego pseudo FLUSHa za pomoca boosta? 

dodam ze nie boje sie experymentowac i kazda rada mile widzana!!! :excellent:  jak strace 10-20% plonu to i tak bede zadowolony. a jak wyjdzie lepiej???... bo chyba po to jest to forum!!! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No niby tak.  zwrocmy uwage na tabele dawkowania canna, nawet tam nie wspomnieli o swoim produkcie FLUSH. na koniec uzywa sie tylko boosta i canazym. 

qrwa moze za dobry w to jestem i nikt mnie nie kuma... albo za glupi i farmazon klepie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dodalem atami ale w malej dawce, niech sie przyzwyczaja do niego bo niedlugo chce go dawac regularnie, a odstawic pk13/14(juz ostawilem). slyszalem ze pk ciezko wyplukac a atami zostawia slodszy smak i jest prawie 2x mocniejszy, co bardziej mi pasi...

nie leje im duzo jak pisalem jeszcze nie przekroczylem zalecanych dawek,a problem zaczal sie tydz temu, dlatego stawialem na niedobor potasu.

ale poczekamy zobaczymy. canazym dodany ph 6,3. jutro przeleje kazda i postawie diagnoze.

:zen:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rosliny przelane woda ph 6.4 ec 0,4

wycieklo ph 6,3 a ec 3,7 w tej co miala problem. rekordzistka ec 5,7 najmniejsza i najbardziej zielona wyglada zdrowo

najnizsze ec 1,9 i roslina wyglada najlepiej.

podsumowujac popelnilem blad pierwszaka i za duzo im leje papu. 

dzieki za porady!!!!!!!!!!!!!!!

   temat mozna zamknac!  :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+