Skocz do zawartości
thc-thc

grower

[AF][HPS150] 3 x White Widow od Dutch Passion


naitsyrk

Recommended Posts

@SmakMaroca999 co do Biohumusu to nie do konca jest tak jak napisales.

Na rynku jest jeden jak do tej pory prawdziwy i oryginalny Biohumus calkowicie organiczny firmy EkoDarPol.

Niestety na rynku jest wiele imitacji o podobnej ,czasem nawet o tej samej nazwie np.firmy Agrecol , mimo wygrania kilku procesow w sadzie o zastrzezeniu nazwy Biohumus przez EkoDarPol.I wydaniu wyroku sadu o zakazie stosowania nazwy "bio" przed "humus" przez inne firmy niz EkoDarPol ,poniewaz tylko Biohumus EDP jest w pelni organiczny i nie zawiera mineralnych dodatkow jak inne firmy np.Agrecol.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Biohumus - organiczny nawóz, innymi słowy kompost, stworzony z odchodów dżdżownicy, najczęściej, kalifornijskiej. Przez pewien okres sam sobie go produkowałem, obecnie używam tylko i wyłącznie oryginalnego Biohumus-a i tak jak napisał kolega wyżej jest firme EkoDarPol, jest w 100% produktem organicznym. Czyli rozumiem, że ty stawałeś bohumusa i rippen, wiesz co piszesz i popsuł ci smak zioła a ja stosuje i mi nie psuje hmmm, ciekawa ciekawostka. Ja chyba w takim wypadku nie wiem co pisze...

 

 

Poniżej fotki

Dzień 10 - trochę powyginały się liście od temp ale nie zamontowałem jeszcze wentylatora wyciągającego, zamierzam to zrobić w przyszłym tygodniu.

gallery_6439_881_231438.jpg

gallery_6439_881_486290.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj wieczorem postaram się wrzucić jakieś foto ale nie obiecuję, bo mam utrudniony dostęp z pewnych powodów...

Maleństwa idą bardzo fajnie, wczoraj przeszły delikatne LST. Ze względu na specyfikę WW który tworzy główny szczyt i mniejsze poboczne tylko mniejsze zostały "rozszerzone"

Obecnie leci 21 dzień.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+