Skocz do zawartości
thc-thc

grower

[AF][HPS150] 3 x White Widow od Dutch Passion


naitsyrk

Recommended Posts

Witam,

wracam po dłuższej przerwie, aby była jasność chodzi mi o przerwę od forum ;)

Startuje z nowym projektem, może nie jest to coś niestandardowego i nowego, jednak nie znalazłem tutaj tematu stricte z tą odmiana od tego breedera. Jest to jedna z moich ulubionych odmian AF, oryginalne pestki od DP gwarantują utrzymanie proporcji sativa/indica, o czym się już przekonałem. Kto będzie miał ochotę to zapraszam do oglądania.

 

Oświetlenie: HPS 150W

Wentylacja: 1 x wentylator komputerowy 8x8 - mieszający, 1 x wentylator łazienkowy wyciągający, na początku filtr węglowy (kupny, nie pamiętam producenta ale professional :D)

Growbox: Dark Street II 60x60x150 (z tego co pamiętam :)

Podłoże: ziemia uniwersalna z nawilżaczem KRONEN - miałem styczność na prawdę z wieloma ziemiami w swojej "karierze" i doszedłem do jednego wniosku. Nie warto przepłacać za ziemie "markowa" stricte pod uprawę, jej koszt jest 100-200% wyższy niż np. ziemia KRONEN która moim zdaniem jest najlepszym tanim produktem na rynku (50l 20zł), nie warto również mega kupować taniego syfu z marketu czy kwiaciarni. Ziemie zawsze kupuje w centrum ogrodniczym.

Nawozy: na weg biohumus na flo BioBizz BioBloom - organiczny podawany dolistnie, Plargon Terra Bloom -mineralny podawany do gleby - nawóz główny, na koniec Rippen

Doniczki: 3 x 14L  (kosze na odpady z Ikei, po 4zł za sztukę, sprawdzają się idealnie :D)

 

Nasionka: 3 x White Widow od Dutch Passion

 

 

Pomidorki na dzień dzisiejszy mają równo 7 dni.

Wieczorem postaram się dodać zdjęcia.

Peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj :) 

 

 

Nie warto przepłacać za ziemie "markowa" stricte pod uprawę

tu się nie zgodzę, ziemię po nawozach biotabs używasz tej samej nawet do 5 razy, więc worek 50L dobrej gleby który kosztuje nawet 50zł to i tak wychodzi 10zł na jeden grow ;) 

 

Trochę pomieszałeś nawozy, na przyszłość polecam lecieć na samych bio ;)

 

Czekamy na fotki :) Jak dodać zdjęcia do galerii trawka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja znowu nie zgodzę się z twierdzeniem że warto jechać na samych bio. Również z doświadczenia przekonałem się, iż co minerał to mienrał. Zrobiłem test na AK47 AF, jedne podlewane bio drugie minerałem, jednak te z mineralnym nawozem dały lepszy plon. Nie jest to oczywiście w 100% miarodajne bo badanie przeprowadzone było na zbyt małej liczbie respondentów. Choć nie twierdze, że bio są złe, kilka upraw tylko na takich nawozach zakończyłem i byłe zadowolony. W przypadku tej, bio podawane tylko dolistnie.

Co do uprawy wiele razy na jednej ziemi... nie chce mi się z tym bawić. Wywalam starą kupuje nową i koło się zamyka :)

Peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heheh za każdym razem gdy czytam tekie info o rippenie to uśmiech pojawia się na mojej twarzy :) Tak tak, podobno trawka śmierdzi i smakuje kocim moczem  po rippenie. Kolejny internetowy mit. Testowałem rippen po przeczytaniu takiej opinii pod tym względem na 4 roślinach, po wykonaniu flusha nie było żadnej różnicy w smaku między podlewaną a nie podlewaną. Mało tego, jednej rośliny wogóle po 14 dniowej kuracji rippenowej nie flushowałem i co prawda smak był bardziej chemiczny ale nie tragiczny. Po około 20 uprawach które ogarnąłem, czy to na out czy ind i zawsze na rippenie mam o nim bardzo pozytywne zdanie. Opinie że psuje smak są powielane przez użytkowników którzy nigdy go nie używali.

Poniżej fotki, sorki za jakość ale mam utrudniony dostęp do programatora i nie chciało mi się wyłączać lampy.

 

gallery_6439_881_1435456.jpg

gallery_6439_881_399738.jpg

gallery_6439_881_757304.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+