Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

170 centymetrowa marihuana - Ostrów


Vito

Recommended Posts

marihuana-krzew-610x259.jpg

 

Krzewy marihuany mierzące nawet nawet 170 cm zarekwirowali ostrowscy policjanci. Pierwotnie zatrzymano mieszkańca powiatu ostrowskiego, który posiadał przy sobie kilka gałęzi konopi indyjskich. Policjanci ustalili miejsce, w którym jak się okazało uprawiał on kilka krzewów konopi.

 

Zwalczanie przestępczości narkotykowej jest jednym z zadań, którym zajmuje się Policja. Skuteczność prowadzonych w tym zakresie działań zależy m.in. od właściwego rozpoznania tego dość hermetycznego środowiska w zakresie obrotu i handlu narkotykami. Prowadzone przez ostrowskich kryminalnych w tym kierunku działania, pozwoliły w ostatnim czasie na zatrzymanie sprawców i zabezpieczenie znacznych ilości narkotyków.
W minioną środę policjanci dokonali kolejnego zatrzymania w związku z posiadaniem i uprawą marihuany. Mężczyzna wpadł w jednej z miejscowości powiatu ostrowskiego, w chwili kiedy przewoził, jak się okazało kilka gałęzi konopi indyjskich. Policjanci szybko ustalili, że gałęzie pochodzą z krzewów, które zatrzymany mężczyzna uprawiał w pobliżu kompleksu leśnego. Policjanci ujawnili kilka okazałych już krzewów konopi indyjskich, które osiągnęły prawie 170 cm wysokości.
Zatrzymany mężczyzna to 29-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Trafił on do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty uprawy krzewów konopi oraz posiadania środków odurzających. Za te przestępstwa może mu grozić do 3 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe.
 
mar2.jpg
mar4.jpg
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+