Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Shining Silver Haze feminizowane nasiona konopi


Recommended Posts

Haze - mgła, ten konkretny szczep jest bez wątpienia znany wielu osobom z głębokiego działania psychodelicznego, a ma to związek w szczególności z dominującą częścią szczepu Sativa. Szczep Haze ma bardzo wysoki poziom THC. Tak duży, że wiele użytkowników nazywa go czasem „amfeta-zioło”. To dlatego, że jest taki energetyczny i podnoszący na duchu. Wiele osób twierdzi, że po zapaleniu odmiany Haze ma nieodpartą chęć wyjścia do klubu i przetańczenia całej nocy lub prowadzenia całonocnych rozmów z przyjaciółmi. Szczepy Haze mają zazwyczaj znacznie dłuższy okres kwitnienia, w niektórych przypadkach może to być czas dwa razy dłuższy niż w przypadku szczepu Indica. W czystej postaci jest to bardzo rzadko spotykany szczep. Hodowcy często decydują się na tworzenie hybryd na bazie tej odmiany. Istnieje wiele rodzajów szczepu Haze, które można znaleźć na rynku, w szczególności polecany jest Shining Silver Haze.
 
Shining Siver Haze to skrzyżowanie Haze z odmianami Northern Lights i Skunk. Jest to idealne połączenie wysokiej jakości szczepów cenionych ze względu na wyniki uprawy. „Silver” (srebrny) odnosi się do dużej liczby bardzo błyszczących gruczołów THC, które całkowicie pokrywają powierzchnię pąka. Niektórzy twierdzą, że nadaje to ładnego zapachu cytrusów, inni porównują aromat do jagód. Wielu uważa, że haj po tej odmianie jest bardzo „odurzający”, nie za ciężki, relaksujący, dający poczucie spokoju.
 
Jako plantator zauważysz, że cały proces uprawy tej odmiany trwa około dziewięciu tygodni, natomiast uprawa czystej odmiany Haze trwa zwykle czternaście tygodni. Ponieważ dominująca jest tu odmiana Sativa, uzyskane pąki są uważane za gęste i raczej zbite. Są całkowicie pokryte błyszczącymi trichomami o posmaku podobnym do truskawek, brązowego cukru i wiśni. Typowa roślina daje około 35 gramów, czasami nawet 45 gramów plonów. Uważana jest za odmianę stosunkowo niską, ale gdy rośnie na wolnym powietrzu, może osiągnąć wysokość 180 cm, w zależności od warunków i lokalizacji.
 
Dla tych, których satysfakcjonuje samodzielna uprawa tej aromatycznej, przeznaczonej do palenia rośliny, mamy dobrą wiadomość - możecie zakupić nasiona Shining Silver Haze. Feminizowane nasiona można nabyć w wielu miejscach, pod warunkiem że kraj, w którym mieszkasz, nie represjonuje tego typu działań. Feminizowane nasiona są dokładnie tym, na co wskazuje ich nazwa. Wyrastają z nich wyłącznie rośliny żeńskie. Roślina żeńska idealnie nadaje się dla większości plantatorów, ponieważ to właśnie ona produkuje pąki, czyli część rośliny służącą do palenia. 
 
Royal Queen Seeds jest bardzo popularnym bankiem nasion specjalizującym się w konkretnych szczepach konopi. Firma ta posiada stronę internetową ze szczegółowymi opisami produktów oraz opiniami kupujących, więc z góry wiesz, jaką podjąć decyzję, aby dokonać udanych zakupów. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na uprawę rośliny i w końcu w czasie kwitnienia stwierdzić, że jest to roślina męska. Można od razu zamówić nasiona feminizowane. Należy też mieć na uwadze, że nawet jedna roślina męska w pomieszczeniu może wyprodukować pyłek, który spowoduje, że rośliny żeńskie zaczną wytwarzać nasiona, zamiast koncentrować swoją energię na tworzeniu pąków. Jeżeli jesteś sprzedawcą konopi, to prawdopodobnie wiesz, że woreczek marihuany, w którym jest wiele nasion, nie jest tym, czego pragną klienci. Kiedy marihuana jest sprzedawana na wagę, nasiona zwiększają ciężar, a klient chce otrzymać wybraną gramaturę, na którą składają się same pąki, a nie nasiona.
 
Shining_silver_haze.jpg
 
Z medycznego punktu widzenia w odniesieniu do marihuany, Shining Silver Have jest szczepem uważanym za idealny, jeżeli szukamy silnego, przyjemnego haju. Shining Silver Haze jest szczepem z główną przewagą odmiany Sativa. Stwierdzisz więc, że ma ona więcej właściwości zapewniających energetyczny i budujący haj niż dominująca odmiana Indica, która powoduje raczej poczucie senności. Dlatego też pacjenci cierpiący z powodu bólu, nudności, zespołu stresu pourazowego, jaskry, migreny i ogólnych stanów lękowych wybierają zwykle Shining Silver Haze, bo dzięki temu są w stanie uprzyjemnić sobie ten ciężki czas.
 
Jeżeli więc chodzi o przypalenie dobrych w smaku i gwarantujących naprawdę miłe odczucia topów marihuany lub też jeżeli jesteś plantatorem chcącym wyhodować naprawdę piękną i mocną roślinę, najmądrzejszym wyborem wydaje się kupno Shining Silver Haze.

 

http://www.royalqueenseeds.pl/blog-shining-silver-haze-feminizowane-nasiona-konopi-n17

Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+