Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Rząd Jamajki oficjalnie potwierdził legalizacje marihuany


Gość joker

Recommended Posts

Rząd Jamajki oficjalnie potwierdził legalizacje marihuany

 

 

 

 

 

Rząd Jamajki zdecydował się na depenalizację posiadania niewielkich ilości marihuany.

Mimo, że wiele osób o tym nie wie, to do wczoraj marihuana na Jamajce była nielegalna. Ale dzisiaj to się zmienia, i będzie można posiadać przy sobie 2 uncje czyli koło 57g.

Drugiego czerwca rząd Jamajki ogłosił, że poważnie rozważają wprowadzenie pewnych zmian w kraju który słynie z marihuany, szczególnie dekryminalizacji posiadania niewielkich ilości. Dzisiaj rząd Jamajki oficjalnie ogłosił reformę prawa narkotykowego w Kraju.

Minister sprawiedliwości Mark GOLDING  podpisał ustawę zezwalającą na posiadanie do dwóch uncji (57g) marihuany. Pan GOLDING powiedział, że marihuana jest również zalegalizowana do celów religijnych, medycznych i naukowych.

“Chciałbym podkreślić, że proponowane zmiany w prawie nie mają na celu promocji lub aprobaty do stosowania marihuany w celach rekreacyjnych,”powiedział Golding. “Celem jest zapewnienie bardziej oświeconego podejścia.“

Oczekuje się, że zatwierdzone zmiany wejdą w życie na początku września. Jamajczycy twierdzą, że legalizacja jest wielkim zwycięstwem ruchu Rastafarian Jamajki, którzy uważają ganje za świętość.

Ostatnie zmiany w przepisach prawa narkotykowego w takich krajach jak Urugwaj, Kolorado czy Waszyngton mają duży wpływ na kampanie legalizacyjną na całym świecie. Prezydent Kingston Angela Brown Burke powiedziała niedawno, że “Nadszedł czas, aby zapewnić Jamajczykom korzystać z branży marihuany”.

Korespondenci mówią, że wielu Jamajczyków czekało na dekryminalizacje marihuany, co wiąże się z korzyściami gospodarczymi na wyspie, zmniejszeniem wysokiego bezrobocia i zadłużenia Jamajki.

 

 

źródło: faktykonopne.pl/rzad-jamajki-oficjalnie-potwierdzil-legalizacje-marihuany/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

trochę późno dekryminalizacja/ legalizacja wcześniej zrobiła by tam bum turystyczny,

teraz kiedy stany legalizują - legalizacja na Jamajce to po części musztarda po obiedzie

 

kiedyś - wójek Sam mówi "to zło" -wszyscy się słuchają,

dzisiaj - wójek Sam liczy kabonę - wszyscy zazdroszczą :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+