Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Dwa pytania :)


bieniu133

Recommended Posts

Tak więc mam dwa pytania i pilnie potrzebuje odpowiedzi. Dostałem wódkę 500 ml i w środku nawalone suszu liści łodyg i topów, pytam ile musi to leżakować, ma to tydzień i czy jest zdatne do picia :). Drugie jest z innej beczki.. mam outdoor 3 roślnki piękne wielkie tylko bez topów, nie wiem co jest nie tak, inne już zebrane a te nie wypuściły topów co może być powodem ? Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema,

Pierw w temacie powinieneś sie przywitać, skoro od innych wymagasz podzielenia się swoją wiedzą, z czystej grzeczności by wypadało.

 

Co green dragona, nie wiem jak był zrobiony, większość nalewek jest źle robiona i nie działa tylko upija.

Co do leżakowania również sposób przyrządzenia ma znaczenie.

 

Co do drugiego pytania:

Pokaż zdjęcia, opisz warunki ,skąd mamy wiedzieć co jej jest nie widząc rośliny.

 

Tutaj masz jak wrzucić zdjęcia do galerii 

Tą nalewkę też pokaż :)

:indiana:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wódka się nie nadaje najlepszy spirytus  napychasz suszu mieszasz wkładasz do zamrażalnika po miesiacu czasu odsedzasz wszystko na dnie masz kolo 4 cm haszu przed uzyciem wstrzasnij   walisz kielona i nogi masz jak z waty 

mozg trybi lecz twoje ciało nie. wiem cos o tym  :laugh:  :laugh:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+