Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaka doniczka?


Vuko987

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak sionko nie wyszło jeszcze z ziemi to cieple ciemne miejsce do pokazania sie malej roslinki  pozniej np biurko 7 dni  i pod lampe jak dasz kiełka odrazu pod lampe ziemia bedzie szybko schła i nasionko moze wyschnac 

 

 

ps , hmm  nie trybie twojej wypowiedzi co do avatara  raczej powinno tak byc ze nick z avatarem powinien pasowac hyhy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cytuję "ta chemia to ja :D :laugh:", "moim zdaniem dobry fp roslina tez chce odpoczac lecz ja tego nie robie i jade 24/24 :D rosliny szybko rosna", "stanowcze niee!!! dla takiej kombinacji

cierpliwosci !!!!". Analizując cytaty i twoje wypowiedźi, oraz ilości wykrzykników mógłbym wyobrażać sobie Ciebie jako szalonego naukowca w googlach i białym fartuchu ( xD ) lub właśnie Jokera z Batmana, obie te postacie cechuje pewne szaleństwo, porywczosc, maniakalnosc itp. Oczywiście są to tylko wyobrażenia, ponieważ się nie znamy, i bez urazy, nie mam nic złego na myśli :-P

Joker, chciałbym uniknąć trzymania sionka na biurku, w boxie jest nawilżacz powietrza z higrometrem, więc jak ustawie wilgotność na 80% to taka będzie, da tak radę?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

niewiem czy da rade zawsze zapobiegam  rozumiem ze boisz sie  3 osoby by niewidział postaw za telewizor dopoki nie wyjda z ziemi  jezeli niemasz takiej opcji to spryskuj codziennie nawet dwa razy dziennie ziemie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie radzę bawić się światłem, wybrałeś fotoperiod 18/6 a w fazie flo 12/12 to leć nim, nie baw się że dasz im 2 godziny więcej to będą większe.

Moim zdaniem rośliny potrzebują odpoczynku i to w fazie ciemnej rosną najwięcej ale to tylko moje chore teorie  :big-joint: Ja w obecnym growlogu daje im w ostatniej fazie tylko 9h świecenia i nie narzekam :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+