Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Rośliny zostały wyrwane, co robić?

dathavi

Recommended Posts

WItam. Przychodząc dzisiaj na spota, żeby podlać pomidory niestety zastałem je powyrywane, pokopane, całe w błocie. Ktoś pewnie zbierał grzyby i przypadkiem trafił i mu się nie spodobało, że w okolicy groźny diler i narkoman wytwarza nielegalnie narkotyki i trzeba coś z tym zrobić. Naszczescie rośliny były całe i w nadziejii, że moge je uratować szybko udalem sie w najblizsze pole kukurydzy i tam zrobiłem nowego spota (raczej nikt nie bedzie wlazil w kuku tak o.. mysle). Wykopałem szybko dołki wsadziłem je i przysypałem ziemią. Następnie podlałem je kilkoma nakrętkami biohumusa bezpośrednio i spryskalem asahi na odstresowanie (bo chyba się nieźle nastresowały) wsześniej obmywając je z błota. Czy jest coś o czym musze wiedzieć o takiej sytuacji i jak jeszcze mogę pomóc moim roślinom?

IMAG0216.jpg

Dane:

Ak passion auto femi 3x, około 40 dni, już zaczynają powoli kwitnąć, zdjęcie wsadzonych juz roślin w załączniku

post-41585-0-00734600-1407758710_thumb.j

Witaj

Będą żyły ale czy pole kukurydzy to dobry pomysł ? Tego nie wiem, ale słyszałem że wcześniej zbierają kukurydzę niż dojrzewają konopie ;)

Mogłeś wkopać je aż po pierwsze listki, wtedy łodyga zamieniła by się w korzeń.

Kukurydzę się kosi w październiku/listopadzie, swoje rośliny planowałem zebrać we wrzesniu. Mój wujek jest rolnikiem więc wiem coś o roli i kiedy kukurydza nadaje się do zbiorow, więc z tym nie będzie problemu. Co do roslinek to już jestem spokojniejszy, boże co za ludzie, witamy w polsce.

A to spoko, nie znam się na kukurydzy ;) Co do zbiorów we wrześniu to może pod koniec już będą gotowe. Tutaj masz po czym poznać kiedy są gotowe: Kiedy ścinamy konopie? Czyli harvest time!  Biohumus jest kiepski ale jak nie masz nic innego to jest dobre bo jest bio ;) Jeżeli planujesz jakiś wynik to komplecik nawozów za 50zł wymagany, np. taki: BIOBIZZ TRY-PACK OUTDOOR ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ML

pamiętaj że jak uczynny obywatel wyrwał, to mógł też powiadomić odpowiednie organy o swoim znalezisku; jesli nie przesadziłeś ich naprawde daleko od poprzedniego spota to mozesz sobie kłopotów narobic, wkońcu takie przestępstwa są najpilniej ścigane

boze ale ja jestem głupi, dzisiaj przychodze rano zobaczyć co i jak no i du*a troche, rosliny są przywiędnięte, sflaczałe, boczne liscie uschniete, a to wszystko ze zapomniałem je podlać, chyba. Co prawda wlałem pare nakretek biohuma, ale zapomniałem zupełnie normalnie je podlać wodą :l właśnie tak mi się zdawało wczoraj, że o czymś zapomniałem i biedactwa dobe bez wody były. Juz podlałem obficie, ale nie wiem czy wyjdą teraz z tego, brawo ja. Zupełnie mi z głowy wyleciało nie wiem jakim cudem, a taka podstawowa rzecz. Życzcie mi szcześcia, bo mi tylko ono pozostało :|

• Vito pinned and unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+