Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Hodowca marihuany wpadł, bo grillował na balkonie


Vito

Recommended Posts

Grillowania na balkonie żałować będzie 20-latek z Włocławka. Wezwani przez sąsiadów policjanci odkryli w jego mieszkaniu uprawę marihuany.
 
Mężczyzna nabrał apetytu na dania z rusztu we wtorkowe popołudnie. Jednak zamiast wybrać się w plener, wraz z dwoma kolegami rozpalił grilla na balkonie znajdującym się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Brzeskiej. Pomysł - co zrozumiałe - nie przypadł do gustu sąsiadom, dlatego wezwali policjantów. Ci zaś podczas interwencji zainteresowali się nietypowym wystrojem jednego z pokoi. - Znajdowała się w nim szafa okryta zasłoną, a spod niej dochodziło intensywne światło - opowiada Małgorzata Marczak, oficer prasowy policji we Włocławku. - Mundurowi postanowili sprawdzić tę konstrukcję. Jak się okazało, w środku była hodowla konopi indyjskich.
 
W posiadającej odpowiednie oświetlenie i wentylację szafie funkcjonariusze doliczyli się pięciu doniczek z tymi roślinami. Jedna była już doskonale rozwinięta, reszta jeszcze w fazie wzrostu. 20-letni gospodarz tłumaczył, że uprawiał trawkę na własny użytek.
 
Zarówno on, jak i jego kompani w wieku 24 i 23 lat trafili do policyjnego aresztu. Ten ostatni był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. 20-latkowi grozi do 3 lat więzienia. 
 
z16366106Q.jpgz16366104Q.jpg

 

http://torun.gazeta.pl/torun/1,90288,16366466,Hodowca_marihuany_wpadl__bo_grillowal_na_balkonie.html

 

=====================

 

Niedługo więzienia będą przepełnione 20latkami, "za co siedzisz ?" za automata i to tragicznego  :Facepalm:  :laugh: Policja jak zwykle staje na wysokości zadania, osobiście myślałem że takimi sprawami jak grill na balkonie powinna zajmować się straż wieśniacka a nie policja, albo już prędzej straż pożarna.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+