Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Dokladnie tymbardziej ze bylem 11 dni temu i nie bylo nawet zadnych sciezek a nagle powstaly 3 nowe albo ktos wiedzial ocb albo ktos przypadkiem znalazł ale sciezki byly mocno wydeptane ... ale najlepsze jest to ze nie bylo doniczki moze ktos to przestawil

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

miejscówka była tak przeczochrana poszedlem drugi raz ze az nie moglem w to uwierzyc tam ktos w trepach musiał sie wbic bo by nie wydeptal tylu metrow sciezek w zwyklych butach zreszta tam chyba psy wpadly jakby nie patrzec miejscowka w srodku miasta ale 4 lata temu mialem miescowke z ktorej widzialem swoj blok i bylo bez problemow :) daje na 70% ze to byly psy bo wygladało jakby wpadli od ulicy i szli prosto usialo tam wpasc z 4 chlopa conajmniej to po co im by byla doniczka zabrali by planta a jak psy to pewnie z doniczka zawineli jako dowód. miejscowka spalona a wczoraj u mnie na osiedlu 5 gabaryn + 2 kryminalne staly ciekawe ocb ................

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Miła niespodzianka wpadam na spota do lasu a tam moje 3 panienki zakwitnietę prawie w pełni wszystkie włosy brązowo/rude odrazu poszly pod kose. nie bawilem sie w trichomy nie mialem czasu i środków transportu za bardzo.

Ogolnie worek był przewrócony(szkoda bo lepiej by zakwitla) przez zwierze jakies , ale topy były to najważniejsze wrzucam zdjecie calego suszu z 3 panienek . zaznaczam ze bylem ostatni raz 1,5 msc temu i podlalem tylko raz czy dwa Terra Florres:)

:harvest: łapcie fotki ze wczorajszego harvestu poszly pod kose w 80 dzien.

p.s tamtą co mi ukradli byla bez porównania do tych 3 , naprawde byla kozacka ale bylo minelo nie ma co sie dołowac to tylko 1 auto :P

smoke report i wage dodam za 2 tyg gdzies, dzis spalilem 2 lufy haszu i 3 lufy ziola i sie ujebalem z ziomeczkiem dobrze  :big-joint: 

post-29442-0-38158200-1409916448_thumb.j

 

Mozna przeniesc do zakonczonych :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+