Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HomeBox AK47, AK470, Amnesia, Blue Berry, Jack Herer, Jamican Haze, Haze, Low Ryder 2, BubbleGum od female i 00 - 250W MH/HPS


rafi_farmer

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Otwarty jest tylko ten "kondon" co wystaje z boxa, Chyba ze chodzi o pasywne wloty te prostokatne. Na gorze zostal wentylator z zasilacza od kompa zeby wyciagal powietrze i temp jest na poziomie ok 29 stopni.

Przestawilem wszystko i nie wiem czy dobrze zrobilem. Wg mnie jeszcze nie kwitna. Ak470 pokazal ze jest damka wiec daje im swiatlo MH i 18/6 do puki nie zaczna kwitnac. To wkoncu 22 dzien, co robic dalej? Juz jestem zielony ;p

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oczywiście otwieraj pasywne jak najszybciej, chłodne powietrze wlatuje dołem a górą ciepłe ucieka.

 

Takie to autoamty teraz można trafić  :laugh: nie wiem czym się ludzie kierujecie wybierając je, zwykła odmiana 14 dni weg, przełączasz na 12/12 i kwitnie w ciągu 7 dni, a auto ? :D jak mu się zachce hehe Więc na Twoich automatach już tracisz kasę, zapłacisz większy rachunek za prąd świecąc 18/6 zamiast 12/12 ;) Ja niedługo wystartuje z fotoperiodem którego jeszcze growloga nie było na forum, będę testował 12/1 i potem 11/13 i zmniejszał co dwa tygodnie :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+