Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HomeBox AK47, AK470, Amnesia, Blue Berry, Jack Herer, Jamican Haze, Haze, Low Ryder 2, BubbleGum od female i 00 - 250W MH/HPS


rafi_farmer

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To dopiero 18 dzien roslin dzis i juz na flo?

No ale HPS zarzucony i świeci aż cieplo  B)

20140523 072530

Wyglada tez pieknie, Przy HPS mysle ze jest potrzebny 3 wentylator a mialem taki na stanie wiec zamontowalem go jako mieszajacy pod lampa.W Odblysniku jest dziurka to tam go podwiesilem

1400824790636

 

Info z Boxa

- Temp 28/29 Stopni

- Wilgotność 60 %

co zmieniac ?

 

Wczesniej jak juz pisalem mam ta siatke do treningu roslin, narazie tak ja zarzucilem :P

a tu roslinki  :plant:

20140523 072504

20140523 072459

20140523 072446

Co do nawozów Jestem juz naprawde dobrze przygotowany :ph34r:

Wciaz zastanawia mie wybór nad pierwszym growem 

leciec takim pakiem

20140523 072550

Czy takim

20140523 072617

 

Dzieki, Dzieki Panowie za Wszystkie podpowiedzi ;) Mysle ze uda mi sie dobrze poprowadzic tego GL ;) zjebki mile widziane ;P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po dwóch tygodniach można już przełączać na kwitnienie. Masz niskiego boxa, więc 18 dni wegetacji jest w sam raz  B) Siatkę masz z dużymi oczkami, czyli na większe rośliny, możesz ją podnieść albo na razie ją zdjąć. Zacząłeś z cfl dualem a tu taka zmiana, rewelacja :) Pomyśl na spokojnie nad lepszym wentylatorem i filtrem o ile potrzebny. Od razu doradzę że jeżeli chodzi o ciszę to niestety żaden z dolnej półki, a przewód wentylacyjny najlepiej izolowany. 

A i mieszający będziesz potrzebował taki najlepiej z klipsem do rurek od namiotu, jak krzaki będą duże w fazie kwitnienia to te małe wiatraczki nie dadzą rady, za mała moc w nich płynie  :yoda:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To teraz swiatlo 12/12 ?No tak zmiany ogromne ;) ale w miare czytania to z tego duala i 42 W na faze maarnie bym polecial. Siatke zdejme to tylko taka "pokaz". Co do wentylatorow i filtra to po 10 (czyli moja wyplata) mam na oku wentylator dwu biegowy chyba 25W / 38W no i do tego filtr chyba 150m2 w zwyz. A przewodzik izolowany to sa juz grosze.
Kolejny grow bedzie juz ns MH/HPS ;) ciekawe jak podrosna na MH ;D

 

 

 

A co do wentylacji to powinna byc wlaczona 24/7 ? Czytalem nawet w nocy powinna byc jakas cyrkulacja powietrza.
Mam na oku wentylator mieszajacy Hortifan z klipsem o mocy 5W i wentylator kanalowy 2 biegowy o wydajnosci 220-280 i srednicy 125mm, czy to wystarczy? Czy jeszcze bede potrzebowal wentylatora?

 

 

 

 

prosze nie pisz post pod postem korzystaj z opcji edytuj B)

pozdro

jok

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+