Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Ukraina


Vito

Recommended Posts

Ukrainy do Polski nie ma co porównywać bo to są 2 inne światy oni bez Rosji zginą jak wejdą do Uni to wszystko wykupią za bez cen a to co się nie będzie dało wykupić zniszczą to jest dziki naród polakom się oczy otworzą kiedy ta chołota będzie mogła u nas pracować i będą to samo robić za 4 razy mniejsze wypłaty niż my

Link to comment
Share on other sites

Nie porównuję Ukrainy do Polski, tylko mówię że gdyby u nas nie nastąpiły zmiany w latach 80, tylko teraz, to wyglądałoby to pewnie tak samo jak teraz na Ukrainie. Dziki naród? To taki sam naród jak my, tacy sami ludzie. Tylko politycy to banda komunistów i jeszcze większych złodzieji niż u nas. W Polsce ludzie się już dawno wkurzyli i walczyli o swoje, na Ukrainie dopiero teraz walczą.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest żadną tajemnicą, że za aktualną sytuacją na Ukrainie, stoją agenci CIA.

Polecam zapoznać się z odtajnianymi na bieżąca aktami. Takich przewrotów, czy jak oni to ujmują "wysadzanie ze stołka" zrobili już dziesiątki. Schemat jest zawsze ten sam, wystarczy się zapoznać z takimi sytuacjami z przeszłości, żeby zrozumieć, że pucze i rewolucje prawie nigdy nie są inicjatywą obywateli. Chyba nie łudzicie się, że na majdanie "walczy się o wolność dla Ukraińców".

Nie są to żadne teorie spiskowe, tylko oficjalne dokumenty które CIA odtajnia co 20-30 lat, najnowsze dotyczą zorganizowania przez nich puczu wojskowego w Chile w 1973 roku.

Żeby było zabawniej, prawie identyczne działania, jak te na Ukrainie, prowadzone są aktualnie również w Wenezueli. Nie mówi się o tym w telewizji, bo jest to kraj za wielką wodą i w Europie nikogo to nie obchodzi.

Link to comment
Share on other sites

Widziałem wcześniej ten obrazek ^^ :D

Polska nie tylko nie wykopie Rosji, a zostanie przez nią rozjechana.

Ta partia szachów rozgrywa się między dwoma ludźmi.

Wszyscy inni, a szczególnie Radek Ś. nie są nawet płotkami w tej zabawie.

Najgorsze, że już wspomniany Radek najgłośniej szczeka, mając jedną z najgorzej wyposażonych armii świata. W praktyce Rosja może wchłonąć wszystkie kraje europy centralnej, kraje nadbałtyckie i skandynawskie i nikt jej nie przeszkodzi, dopóki nie pokusi się o "starą Europę"

Chyba nie sądzicie, że NATO pomoże militarnie jakiejśtam Polsce czy Czechom. Będzie taka gadka szmatka jak teraz, zostawcie Polskę albo sankcje na handel pszenicą :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+