Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Auto Blueberry + Easy Plant XXL Automatic 1szy ogród..


puzel

Recommended Posts

słaba ta lampa jak na taka powierzchnie to 1,

tylko dwa krzaki pod taką lampą to marnotractwo czasu i pieniędzy,bo śmiało można ich tam dać więcęj.Rachunek i takbędzie taki sam to 2:)

 

Nic dodać, nic ująć.

 

Jeżeli miałbyś nieautomatyczne odmiany, to nawet mógłbyś tam jedną wsadzić, dobrze podwegować i miałbyś potwora. Automaty na tą powierzchnie powinny być przynajmniej 4, a ja osobiście nawet wolałbym tam 9 sztuk wysiać.

 

Lampa rzeczywiście trochę słaba jak na tą powierzchnię, ale były już uprawy na podobnym setupie i rezultaty były zadowalające.

Najważniejsze jednak, żebyś ten układ zapłonowy wystawił poza boxa. Po pierwsze, dlatego że będzie się grzał i podwyszał temperaturę wewnątrz, po drugie, ważniejsze, kiedy będą tam krzaki, będzie wilgotno, co na bak skończy się zwarciem.

 

Tak na marginesie, to zły dział.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, zapowiada się fajny growlog  B)

Fakt szafa nie ma 100x100, tyle ma mój namiot ;) Growloga przenoszę do trwających.

 

Bardzo fajny rysunek  :trawka:

 

Nie jestem pewien czy zamykanie w woreczku to dobry pomysł, odcinasz pestki od świeżego powietrza, ja bym je wyłożył na talerzyk.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dokładnie tak- wystarczy "trochę" chęci i zaczerpnięcie odpowiedniej wiedzy !

wacek901 - dzięki stary ! :) 

 

SmakMaroca999 - folia biało- czarna już ze mną jest - dziś otrzymałem paczkę z ziemią, odżywkami itd

Wpadam do domu po pracy i działam - mam trochę rzeczy do zmontowania / zmodyfikowania 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+