Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Blueberry + Easy Plant XXL Automatic 1szy ogród..


puzel

Recommended Posts

nie chodzilo mi o róznice w zuzyciu prądu między lampą 250 a 400.Tylko o to że 2 krzaki auto to marnotractwo pod taką lampą bo za tę samą "cene" można ich upchać więcej pod tą lampe.

Pomyślałeś już o dziurach w szafie na wentylacje? polecam odrysować okrąg i ponawiercać otwory po obwodzie jeden przy drugim i wyłamać całość

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

tak, byłem wczoraj  - pracowałem nad "odpowiedzią", bo trochę się tego nazbierało ...

 

na początku przepraszam za moją nieobecność i ciszę tutaj, ale naprawdę moja praca i częste wyjazdy służbowe nie 

pozwoliły mi na aktywne życie online.. Przez miesiąc mam spokój, więc będą update-y na bieżąco :)

 

a więc tak: z ogrodem wystartowałem oczywiście - 24 lutego nasiona trafiły pod lampę. Przez ten cały czas myślę, że nie było im ze mną źle - nie miałem żadnych problemów z czymkolwiek tak naprawdę. Nooo! może jakiś żółty liść (chyba, że tak miało być :)

Co do wnętrza boxa - balastu nie przeniosłem (tak jak radziliście) z kilku powodów na zewnątrz, doniczki finalnie zamontowane normalne (okrągłe i to był wielki błąd .. mam już szkołę ), w szafie nie została wycięta dziura na wentyl (nie mogłem naruszyć szafy..), LST - zrobiłem im jednak nie było mnie w Polsce 9 dni - jak wróciłem (kolega się opiekował pomidorami) to nie uwierzyłem co się stało z roślinami :D tak więc z mojego LST pozostał jedynie sznurek itp.. 

 

Cały czas podlewałem witaminami - roots na początek, następnie przez całe życie Alg-a-mic i Top max (wszystko biobizz)

Mniej więcej  23go marca zaczął się flow 

Temperatura - cały czas na poziomie 25-28 st dzień i 22-25 noc 

Ph 6-6.5

 

Jak o czymś zapomniałem to piszcie 

 

ok.

kilka fotek (są one podpisane) za młodu :)

 

10 blue

10 easy

13 blue

13 easy

15 BLUE LST.JPG

15 easy LST

23 blue

23 easy

23 razem

 

i aktualne, robione wczoraj 

To jest ich 60 dzień życia 36 dzień flow 

 

Easy plant 

DSC06140

DSC06139

DSC06139

DSC06137

DSC06136

DSC06135

DSC06133

DSC06130

DSC06127

DSC06124

DSC06123

DSC06117

 

Blueberry 

 

DSC06144

DSC06147

DSC06150

DSC06152

DSC06153

DSC06154

DSC06155

DSC06158

 

i jedno po małym make-up'ie  :big-joint:

walpaper

 

 

 

pozdróweczka 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe dzięki bardzo :) tak jak wspominałem - jest to moja pierwsza uprawa, więc nie do końca wiem czego mam oczekiwać ( oczywiście full obiektywnie, bo podgląd innych roślin nie daje do końca wymiernej odpowiedzi ). Tak naprawdę na ten moment nie wiem kiedy mam użyć skalpela ? w poniedziałek ogarnę fotki z mikroskopu stereoskopowego z przybliżeniem x100 - mały zoom co się  TAM się dzieje :)

 

podlewam tylko wodą od 3 dni :)

 

nie wiem jak długi ma być flush jeśli uderzam tylko organikę ? (teoretycznie w ogóle? ) 

 

sorry jeśli to są jakieś podstawy uprawy i "głupie pytania" :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jest to 36-37 dzień flow 

a wg producenta:

 

easy plant xxl 

 

feminizowane 100% żeńskie: tak
autoflowering: tak
na dworze: 75 dni
w pomieszczeniu: 75 dni
wysokość rośliny na dworze: do 100 cm.
wysokość rośliny w pomieszczeniu: do 100 cm.
plon z jednej rośliny na dworze: do 120 g.
plon z jednej rośliny w pomieszczeniu: do 120 g.
duża zawartość THC: 18-20% 

 

blueberry

 

feminizowane 100% żeńskie: tak

autoflowering: tak
na dworze: 65 dni
w pomieszczeniu: 65 dni
wysokość rośliny na dworze: do 60 cm.
wysokość rośliny w pomieszczeniu: do 60 cm.
plon z jednej rośliny na dworze: do 45 g.
plon z jednej rośliny w pomieszczeniu: do 45 g.
duża zawartość THC: 18-20% 

 

tak więc chciałbym uciąć drzewo za ok 10-15 dni 

 

co do witamin - ominąłem podlewanie z odżywkami raz - za chwilę idę podlać rośliny, więc skoro tak mówisz Vito to naleję znowu dawkę. W końcu mam jeszcze trochę czasu ? 

 

Ps. następny grow na pewno będzie z normalnymi pestkami :) wydaje mi się, że jest to większa "przygoda" a co za tym idzie większy bagaż doświadczeń no i większe plony .. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+