Skocz do zawartości
thc-thc

grower

uprawa na bagnie


revol19

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

zeby utrzymac krzaka w wiadrze musisz miec w nim dziury, zeby np ulewne deszcze nie spowodowaly u krzakow symbtomów przelania. Nadmiar wody wtedy scieka jesli gleba dobrą ma przepuszczalność. A jak sa dziury to wiadro nie moze stac w wodzie, inaczej korzenie zassia wode i krzak bedzie wiecznie przelany, mizerny, nie bedzie rosl nic a nic.

 

Do tego pijawki. Dobrze miec na bagnach jakies wyplycenie albo wysepke wtedy jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...

Witam odkopuje stary temat bo są trzy podobne ale nie znalazłem w nich odpowiedzi na pytanie jakie mnie meczy może ktoś to przeczyta i mi pomoże.
Panowie i Panie :) W tym roku musiałem zmienić spota i postanowiłem go zrobić na torfowiskach są dość podmokłe ale bez przesady woda nie stoi, ale krzaki będą w workach bo w gruncie podchodzi woda po wykopaniu 50cm dołka. Ziemia będzie spotowa z domieszką dolomitu myślę że to zda egzamin. Chodzi mi tylko o wodę blisko miejsca mam ciek wodny taką małą rzeczkę około metra szeroka woda bystro przepływa ;) Chciałbym jej używać do podlewania, ale zastanawiam się czy jeżeli ona przepływa przez te torfowiska to nie będzie też zakwaszona? Jest jakiś sposób na odkwaszenie wody żeby nie zakwaszać gleby w workach?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+