Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Jak nawozic automaty?

Triper

Recommended Posts

Witam. Wiem, ze temat o karmieniu automatow juz byl nie raz, ale nie oszukujmy sie, sa one juz czesciowo nieaktualne. Swiat idzie do przodu, technologie wraz z nim. Gdy rejestrowalem sie na forum kilka lat temu, to automaty w sumie dopiero wchodzily na rynek i pamietam jak czesc z Nas kupowala White Russian od Lipasa. W tamtych czasach malo kto glosno mowil o zbiorach z jednego krzaka wyzszych niz 30-50g. Malo tez osob uwazalo automaty w indoor za rozsadna opcje. W sumie ciagle wielu z Was uwaza automaty w domu za bezsens badz "zapchajdziure". Mimo tego mam zamiar sprobowac. Moj plan to 6 razy ThinkDifferent Auto w systemie aeroponicznym rainforest, pod scrogiem 1,2m2 przy oswietleniu mieszanym hps + led.

No i czym oraz jak to nawozic? Ktos ma jakies doswiadczenia z automatami w hydro? Widzialem jeden nawoz na cala uprawe autoflo, ale jakos jeden wydaje mi sie za malo :)

ja zawsze na weg od 10-12 dnia zycia lalem raz lub dwa razy biochumusa potem  raz czysta woda i pozniej hesi bloom compleks a jak robily sie juz topy to hesi fosfor plus do tego przez caly okres zycia hesi super wit  na 2 tyg przed scinka flush pozniej sama woda i super wit do wody dodawalem tez lyzeczke miodu i topy robily sie masakrycznie oszronione .To tak na moim przykladzie bo z innymi nawozami stycznosci nie mialem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+