Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Gość

Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...

2 miesiące wega i urosła na 60 cm, rośnie pod 5 świetlówkami 120 watowymi, łatwa w uprawie, teraz ma jakieś 70 cm, nie była przycinana, pachnie jakby eukaliptus, trochę cytrusowo może tez, ogólnie coś pomiędzy, miły zapaszek, topy jasne, wręcz oszronione tak samo jak liście blisko topów, sama nazwa wskazuje white skunk, ogólnie to wydaje mi się ze bardziej w niej ujawniły się cechy widow niż skunk, plon przewidywalny to jakieś 20 gieta, więcej chyba nie będzie, ale myślę ze nadrobi jakością

Edit: 30 styczeń 2008

Roślinka rośnie bardzo gęsta, jak typowa indica. Leciałem bez treningu. Szybko kwitnie dość, maksymalnie 8 tygodni, zapach jest piorunujący, nawet z jednej roślinki. Mój krzak po miesięcznym wegu osiągnął wysokość 60 cm na koniec uprawy. Topy przeciętnej wielkości, ale za to jakością wymiatają, bardzo twarde i mocno żywiczne. Odmianka ta po spaleniu wgniata w fotel strasznie - indica body buzzzzzz, hehe, POLECAM

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+