Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak przekonać dziewczynę do uprawy


mistrzu09

Recommended Posts

Chodzi o to ze dupeczka jest fajna, mądra i ogarnieta:) jutro z nią pogadam, głownie to jej tylko z tego co zrozumiałem chodzi o możliwość przypalu. Będę ja przekonywał, w najgorszym wypadku będę przenosić krzaki do lokatora(ziomka) na czas gdy będzie u mnie. Trochę pie*******az tym i oszukiwania ale sama sie prosiła :D chociaż zacząłem dostrzegać światełko w tunelu i może ja przekonam. A rzucić to jakby co mozna zawsze, na razie tego bym nie chciał. Chociaż jak nie patrzeć to ch****e ze tak powiedziała

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spróbuj jej powiedzieć, że: 1. Uprawa jest pod pewnymi względami bezpieczniejsza niż kupowanie od dila (nie musisz łazić z paleniem po mieście i zadawać się z szemranymi typami :P), 2. Jak powiedział Laakshmi, własne palenie jest o niebo pewniejsze pod wzlędem jakości, 3. Własne rośliny to spora oszczędność, będziesz więc miał więcej kasy na wspólne przyjemności :) Dodaj, że w razie kłopotów ona po prostu musi się wyprzeć, że o czymkolwiek wiedziała, a Ty to poprzesz. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+