Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Witam w kolejnym growlogu

Nasiona :
Big Grapefruit - FemaleSeeds
NoName - FemaleSeeds - Nasiono pochodzi z mix paczki, pewne przypuszczenia co mi się trafiło już mam, ale poczekam na więcej oznak zewnętrznych.

Setup:
Box - 60x50x170
Światło - CFL 200W Dual - z odbłyśnikiem i szybą
Wentylacja - 4 wiatraki AAB 120x120, 2 wtłaczające i 2 wyciągające(ultra ciche).
Doniczki : 6,5L
Ziemia : Canna Terra Professional
Nawozy : zestaw Hesi
Na ścianach folia diamond.

Warunki w boxie :
Temp - 25 do 30(upały) stopni, po usprawnieniach temperatura maksymalna 28 stopni
Wilgotność - poniżej 20% - co prawdopodobnie oznacza zepsuty higrometr
PH - nie mierzone

Kiełkowanie 24H w wodzie i następnie 24H na chusteczka.

Pierwsze 10 dni w kubeczkach po jogurtach 0.2L

Potem zostały przesadzone do donic 6.5L

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podlewane odstaną kranówka z dodatkiem Hesi wg ich tabelki, od samego początku, mówię o tym dlatego, że wiele osób twierdzi, żeby dawać mniejsze dawki i dopiero gdy roślinka podrośnie.Postąpiłem według zaleceń Hesi i na razie nie widzę problemów. Podlewam jak doniczka jest lekka teraz wchodzi 1Litr na donice.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szkoda ze nie zajrzałem wcześniej, na następna uprawę radził bym zainwestować przynajmniej w donice 11l no i do CFL nie potrzeba na pewno wiatraczków wtłaczających, ja przy swoim HPS mam tylko wyciete dziury (nie pamietam nazwy ale chyba pasywne się zwą) no i pomyśl w przyszłości o lepszą wilgotność dla panienek :) pozdro i tlustych zbiorów :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiatraki i szyba były konieczne, zaczynałem jak były upały, co byłoby by zabójcze dla małych roślin.Teraz temperatura to 25-26. Na następny raz planuje wsadzić 4 donice, i nie robić LST, nie zależy mi w takim dużym stopniu na wadze, a na różnorodności sortu.

Co do wilgotności masz racje, postaram się następnym razem zainstalować coś na ten problem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+