Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AutoPager dla trawka.org


lgorek

Recommended Posts

Witam

Na początku chce napisać że korzystałem z AutoPager na wielu stronach przez skrypty stworzone przez siebie lub innych ludzie. Ale nie było jeszcze nic na trawka.org. Dlatego postanowiłem zrobić dwa skrypty które ułatwią przeglądanie forum dla osób które będą posiadać wyżej wymienione rozszerzenie.


Co to jest AutoPager ?


AutoPager to nic innego jak mały program (skrypt) który pomaga nam w przeglądaniu zawartości stron www. Jak wiadomo wiele witryn jest podzielonych na strony i aby przejść na kolejną musimy dać następna. I tak ciągle, jak szukamy czegoś lub oglądamy to fajnie jakby była ciągłość. AutoPager wychodzi nam na przeciw i sam wczytuje za nas stronę poniżej oglądanej. I tak aż do ostatniej jaka się da wczytać.

Dla jakiej przeglądarki jest AutoPager ?


Firefox

Chrome

Opera

Safari

Maxthon3

Sposoby instalacji AutoPager:


- instalacja ze strony twórcy teesoft.info - strona już nie istnieje

- dodanie rozszerzenia ze strony naszej przeglądarki

 

Jak włączyć AutoPager :

AutoPager jest automatycznie włączony i jak jest skrypt do danej strony to go uruchomi aby umilić nam życie. Gdy natomiast nie ma na jakiejś stronie możemy poszukać ręcznie czy istnieje skrypt dla szukanej strony 


 

Dla forum stworzyłem dwa skrypty, znajdziecie je wyszukując "trawka.org" 

strona nie istnieje

 

Chyba wszystko dokładnie wyjaśniłem.

Czekam na wasze komentarze na temat skrypu oraz jego ocenę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

dzieki za podpowiedz, ciezko sie robi skrypt samemu?

Pod FireFox jest to fajnie rozwiązane ponieważ nie potrzeba wiedzieć dużo na temat html aby zrobić prosty skrypt. Wystarczy wskazać gdzie jest przycisk next oraz co ma się zmieniać. Schody pojawiają się gdy chcemy aby wszystko było w jednej całości, czyli aby nie było przerw ani dodatkowych informacji tylko jeden długi temat. Wtedy pasuje wiedzieć co należy usunąć lub nawet dodać :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+