Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MicroBeanyyBox


beanyy001

Recommended Posts

Witam!
Po przebudzeniu się po zimie (właściwie) sklepałem sobie microboxa.
Box po pudełku po butach.

Sprzęcior:
światełko: 1x20W Emos (2700K 1155 lm.)
box: pudełko po butach wymiary ok. 20 cm x 15cm x 30 cm (dokładnie zmierze jeszcze )
wentylacja: 1 x wentylatorek wlotowy (chłodzący) na górze boxa. smile.png
odbłyśnik: puszka aluminiowa docięta, nad żarówką.

Plany:
opcja 1:
*box będzie służył przez pierwsze tygodnie życia rośliny (AF) a później piękne zostaną wysadzone na łono matki natury [zaoszczędzenie na czasie]
opcja 2:
*box będzie przeznaczony na AK47 przez całe życie rośliny.

schemat załączony.

zdjęcia dodam dziś lub jutro .
narazie proszę o ocenę schematu.

Nadmieniam, że pułapka świetlna odpada, ponieważ zostanie za mało powiechni użytkowej.
box.bmp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w sumie mam podobnego microboxa który właśnie służy mi na rozruch przed sezonem smile.png
tyle że u mnie jest 20x20x30 z dwoma żarówkami: 23W i 11W dziięki czemu sprzęcik bardzo fajnie idzie

a wszystko fajnie u Ciebie tylko gdzie jest wylot? ten drugi czarny kwadrat na przeciwko?
lepiej byś zrobił gdybyś na tylniej ściance wrzucił wentylatorek który by dmuchał prosto na rośliny świeżym powietrzem, a wylot ... najlepiej 2 były obok świetlówki ...wtedy łodygi roślin poprzez ciągły ruch jaki daje wiejący na nie wentyl usztywniają sie , robią się grubsze co daje większa wytrzymałość roslinek smile.png
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+