Skocz do zawartości
thc-thc

grower

kolejne prześladowania policji


ganja bus

Recommended Posts

Detal- tak

Hurt- nie

Duża komercyjna uprawa. Może gdyby facet myśjał i nie kradł prądu państwu to do teraz cieszyłby się wolnością.

Nie jeden chce być cwańszy od największego cwaniaka i tak właśnie kończy.

Z jednej strony szkoda, z drugiej potępiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Quba mądrze prawisz, co innego prywatny ogródek na własne potrzeby a co innego komercyjna uprawa i to na kradzionym prądzie. Wcale mi gościa nie szkoda, pewnie i tak uprawa przeznaczona była dla szajki jakiś szemranych typów którzy z pieniędzy z tego tematu mogli by finansować inne przestępstwa a tego nie popieram.

Szkoda tylko że rząd tego nie zauważa, bo dzięki prawu które obecnie obowiązuje dorabiają się na tym właśnie takie typki z pod ciemnej gwiazdy, jak by był pewnego rodzaju legal i fani uprawy mogli by legalnie sprzedawać swoje plony oczywiście płacąc podatki i rachunki za prąd to znikło by myślę część tego toksycznego podziemia które zatruwa nasz kraj.

Ech rozmarzyłem się, no nic czas wrócić do rzeczywistości bo pamiętajcie to Polska, nie elegancja ...Holandia ? Hiszpania Czechy smile.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+