Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Skok Na Bungee Po Mj

Recommended Posts

Siemanko!

Planuję w czerwcu po raz pierwszy w życiu skoczyć na bungee i wpadł mi do głowy pomysł, że może warto się przed tym nieco nastukać

W związku z tym nasuwa mi się pytanie: czy istnieje jakieś duże ryzyko, że coś mi się może przez to stać? Nie mówię, że skoczę zanim mnie przywiążą, albo coś takiego :P tylko bardziej myślę o tym, co na ten temat powie np mój przyjaciel serce -> skok na bungee niesie ze sobą wiele wrażeń, a pomidory je spotęgują.

Czy jest tu ktoś, kto skakał na bungee po mj? Jak wrażenia? Co ogólnie myślicie o tym pomyśle?

Pozdro!

Ja osobiscie bym przypolil ;p kiedys myslalem nawet zeby jakiego dropsa wrzucic przed, ale to by moglo sie zle skonczyc ;]

Jezeli nie masz problemow z sercem to raczej nic Ci sie nie stanie.

pytanie tylko czy po zajaraniu jak spojrzysz w dol przypadkiem nie zrezygnujesz? xD

Ja bym na poczatku skoczyl na czyscioch hym... po Mj ;O no napewno dobra pizda by byla hehe...
tylko tak pikawka mogla by strzelic jak za duzo emocji a porycie by bylo na bank juz sam wjazd to by bylo cos a skok
Hym... Do odwaznych swiat nalezy :P

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+