Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LowSnow x DieselRyder x Cindi'99 x Super Silver Haze - Smoke Report


Bebook

Recommended Posts

Lock co do smaku to powiem tylko ze strzeliłeś babola, kazdy stafik po paru dniach suszenia pachnie sianem, im szybciej suszone tym bardziej dlatego sie trzyma i konserwuje palenie a nie spala w pierwszysm tygodniu wszystko, dlatego zeby miec i mowic o zapachu i smaku trzeba trzymac palenie MINIMUM 2 miesiace. Inaczej taki smołk report jest do dupy pod wzgledem i smaku i zapachu, takze czesciowo mocy. Moze trzeba by bylo dodac to do jakiegos regulaminu smołk reporta zeby nie bylo niedomowien bo to nagminne niedomowienie i niedociagniecie?

W kazdym razie moje pierwsze wrazenia z polautomata po pierwszych testach... jak kiedys potestuje wiecej to i moze edytuje smile.png

Sativa dominant pheno klepie o dziwo jak indyjka, z sativy ma tylko to ze nie mozna po niej zasnac. W wiekszych ilosciach nieogarniecie. Bardzo mocna. Czyli taka sama klepe maja te wszystkie krosiki hejzików. pier********e nieogarniecie i nie zaśniecie hehe smile.png Klepa wchodzi wolno, pełnie mocy ukazując po 10 minutach. Mozna sie zaskoczyc. Zapachu i smaku nie opisuje bo tak jak lock nie mam do tego warunkow po dwudniowym suszeniu smile.png Ale zapach na flo mało intensywny to i delikatny bedzie acz wyczowalny po odpowiednim lezakowaniu. Odmianka przydaje sioe gdy trzeba sie popisac przed kumplami jak to ladnie sie mozna upierdolic. A czasem tez trzeba mocniej.

Moc:7
Smak:-
Zapach:-
Zadowolenie:8

Indi pheno musze to powiedziec bo pierwszy raz mnie to spotkało, było ciekawsze. Uwalało ale nie tak ze nieogarniecie jak poprzednia. Bardzo topwarzyska klepa, fajnie sie gada ze wszystkimi, smiechy, chichy, ogolnie dobry humor. Zejscie wieksze za to, nie tak mocna tez jak sati pheno. Zapach podczas uprawy dosc wyczuwalny juz w przeciwieństwie do siostry, tak wiec bedzie bardziej intensywny po wysuszeniu. Klepa bardzo mi sie podobałą bo i nie zamuli za bardzo, a tez jest naprawde swietna na wygłupy a nie "odmóżdża", za to wieksza kanapa. Dla mnie bomba...

Moc:8
Smak:-
Zapach:-
Zadowolenie:9

Ogólnie cechą wspolną dla tego polauto jest klepa powiedzialbym pol na pol indi/sati i to niezaleznie od pheno. Najpierw godzinka bardzo towarzyskiej klepy, smiechy przy dosc mocnym popierdolu w glowie, nastepnie przychodzi uspokojenie i załącza sie kanapa z nieogarnieciem, zapominaniem co sie mialo zrobic itd. Zejscie wiec raczej straszne Zapach świeżo scietego az dusi intensywnością, a po suszeniu ma zawsze owocowy aromat, subtelny zapaszek ale nie capidło ze z workiem w kieszeni nie mozna wsiasc do samochodu ze tak je**e.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+