Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Rak Pluc Krtani Jader ....


ddrm

Recommended Posts

Siemaneczko. Mamy podobne objawy chłopaki. Ale za to ja na prawym jajku mam jakąś gulajkę. W okolicach serca czasami przy głębszych wdechach też mnie kłuje, a w gardle też mam to uczucie 'kluchy', że coś tam jest i nie da się tego przełknąć. Jakoś z tym żyję już prawie od dwóch lat.

Moim zdaniem to nie musi być od razu rak. Wejdźcie do kibla, zapalcie światło do gardła i zobaczcie w lustrze - w CenzurA takich gulajek, guzków i pęcherzyków. To od palenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

widze ogolnie ze te wszystkie objawy sa "normalne" dla intensywniejszego wypalania, ciekawe czy te bole w klatce przy wdechach są od płuc czy od serca
czesto mam tak ze leze nic nie robie i nagle serce zaczyna walic jak szalone, a jak gdzies biegam wchodze po schodach czy cos to tez od razu zaczyna szybko pracowac i od razu mam zadyszke


JanuszPalijoint tez mnie zastanawia dlaczego jeszcze nie kupilem vaporyzatora jestem zly na siebie w CenzurA

a co do bonga to bardzo czesto uskuteczniam, sam zrobilem chyba ze srylion bongosow, turystyczne domowe lodowe 2komorowe kiedys nawet z kefiru a ostatnio wyspawalem dla ziomka takiego duzego z rurek aluminiowych a te wiadra o ktorych mowilem to byly wiadra filtrowane, z wezykiem od lufki az pod wode, czyli de facto byly to wielkie buchy z bonga, a co do tego jarania z bongo to jakos tak mam ze nie moge sie opanowac i zawsze wale wieeelkie buchy w mysl zasady "pazera lepiej klepie" teraz oczywiscie juz tak nie robie i zaluje tego mojego niepohamowania

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+