Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Prawdziwa Wolnosc, Legalizacja - Upr-Wip - Janusz Korwin Mikke


espania2011

Recommended Posts

Partia ma wielkie szanse na osiągnięcie 5% i wejścia do parlamentu, przy dobrym stosunku głosów będzie miała szanse na przeprowadzenie reform i co najważniejsze, wreszcie wejścia do mediów publicznych!

 

Nowa Prawica – to ludzie wierzący w daną nam od Boga Wolną Wolę. Ludzie wierzący w zasadę „Chcącemu nie dzieje się krzywda". Ludzie szanujący wybory innych ludzi – ale nie pozwalający, by te wybory naruszały prawa innych osób – czyli ludzie przestrzegający zasady: „wolność mojej pięści jest ograniczona bliskością twojego nosa"!

http://wpolityce.pl/polityka/111586-w-sieci-tylko-u-nas-janusz-korwin-mikke-o-celach-swojej-nowej-partii-chcemy-panstwa-malego-ale-za-to-twardego

- Cele nowej partii

Co pan Janusz i jego partia sądzi o marihuanie:
-

- debata o nielegalnych używkach.

JKM ma niezminienne poglądy od kilkudziesięciu lat, w 1990r. poddał do głosowania uchwałę o UJAWNIENIU WSZYSTKICH WSPOLPRACOWNIKOW SB - UB, agentow wywiadu.
Co mozna obejrzec tutaj:Blog pana JKM znajduje sie pod tym adresem:
http://korwin-mikke.pl/

Sam JKM przyznal sie do palenia ziolka, oczywiscie.


Tak ten temat to jest reklama, reklama nie tylko legalizacji ale przede wszystkim jedynej partii w Polsce ktora jest uczciwa, nie wacham sie tego powiedziec.

Jest to jedyna partia prawicowa, wolnosciowa. Takze panowie i panie, zastanowcie sie dobrze. Bo wiekszych konkretow od zadnej innej partii nie dostaniecie.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

KE - Krowin miał już swój czas i nie ma racji w wielu kwestiach, jak wierzysz w jego program gospodarczy to proszę bardzo - jest to Twój wybór, ale łatwiej już moim zdaniem jest zalegalizować trawkę, niż wprowadzić program gospodarczy Korwina... ;]

Lepiej zagłosować na RPP, nie chodzi nawet żeby Palikot został premierem ale żeby miał prawo głosu

wystarczy 5%

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jak może go ktoś z nas popierać i na niego głosować??!! Sam wspomniał w jakimś tam wystąpieniu że wprowadził by legalizacje wszystkich narkotyków w tym trawki oczywiście i to nas cieszy , ale dla tego że według niego byśmy się zaćpali i problem z głowy, dodał również że takie osoby nie zostałyby kierowane na leczenie itd. Ja nie dam nazywac siebie ćpunem wiec niech koles spada...

Link to comment
Share on other sites

@m4t3k Na nich akurat warto zaglosować, bo chcą odsunąć rząd od gospodarki i naszych pieniędzy, żebyśmy wlaśnie odzyskali możliwość rządzenia wlasnymi pieniędzmi. A nie tak jak teraz, że polowe zarobków zabierają Ci na ZUS z którego nic nie dostaniesz, na NFZ z którego nie korzystasz i tysiące innych nonsensów m.in. największy absurd: placisz policji żeby Cię ścigala za jointy. Paranoja.

@Hestro "nie ma racji w wielu kwestiach" Konkretnie w jakich? On przecież chce powrotu do normalności, a to raczej obecny system nie ma racji w większości kwestii i jest calkowicie blędny, bo prowadzi jedynie do bankructwa. RPP niewiele różni się od zlodziejskich rządów PO PiSów PSLD. To po prostu kolejny odlam walącej się machiny jednego wielkiego oszustwa. Emerytury z nieba ci nie wyplaca, sluzby zdrowia nie usprawnia, a dziury w drogach jak byly tak beda. Obiecanki cacanki, same gruszki na wierzbie. Także calkowicie zgadzam sie z Bery001: "nie mozna patrzec na partie tylko przez pryzmat legalizacji uzywki"

@bobson "Ja nie dam nazywac siebie ćpunem wiec niech koles spada" Trochę za bardzo chyba bierzesz każde slowo do serca, JKM wyraźnie rozróżnia miękkie od twardych i doskonale wie że MJ jest narkotykiem takim samym jak kawa. A obecny system nie nazywa cię ćpunem? Nie tylko nazywa, jeszcze bierze od Twojej rodziny kasę, żeby oplacić organy ścigania, aby za Tobą ganiali, zamiast lapać prawdziwych przestępców.

@Shaman "Ale poglądy typu nieobowiązkowy zus itd. doprowadziły by do tego że ludzie przez całe życie by tego nie płacili, a potem przyszli by strajkować pod sejm bo nie mieli by na życie." Przez tysiąclecia nie bylo ZUSu i ludzie jakoś nie strajkowali. A myślisz że teraz w ZUSie są jakieś pieniądze i ludzie je za kilkanaście lat dostaną? Niestety bankrutujemy z calą Europą i USA i im szybciej z tego blędnego kola wyjdziemy tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

słuchaj @faf powiem że masz w tym co piszesz racje ale czy nie jest tak że przed wyborami każda partia obiecuje to co każdy chce usłyszeć? w sumie i tak żadna partia nie zasługuje na mój głos bo mam dość obiecanek cacanek :P

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, ale jak prześledzisz wypowiedzi JKM (na YT jest mnóstwo materiałów), to zobaczysz że od kilkudziesięciu lat mówi to samo i nie obiecuje ludziom gruszek na wierzbie, mówi tylko że odstawi rząd od gospodarki i da ludziom możliwość decydowania o swoich pieniądzach i prywatnych sprawach (jak np. wychowanie dzieci, stosowanie leków czy używek itd.). Naprawdę ciężko znaleźć człowieka, który praktycznie całe życie poświęcił walce ze współczesnym niewolnictwem oraz masowym ogłupianiem społeczeństwa. Nie w każdym kraju mają możliwość takiego wyboru.

Generalnie chce wprowadzić wolny rynek który jest jedyną możliwą w dłuższej perspektywie, a także najszybszą drogą do wzbogacania się ludzi masami. Sprawdzony został w praktyce (tak powstalo najbogatsze mocarstwo w historii USA oraz większość najbogatszych państw świata) i teorii (kilku ekonomistów dostalo Nobla). Reszta partii wzoruje się na pedofilu Keynesie (interwencjonizm-socjalizm,prowadzący do bankructwa kraju lub coraz większego zniewolenia, opodatkowania, czyli komunizmu), który z kolei brał przykład z Marksa. TEORIA ta (niesamowicie opłacalna głównie dla klasy rządzącej) jest testowana z okropnymi skutkami na ludziach, m.in.juz w UE i USA (pogarsza byt i prowadzi do bankructwa najbogatszych krajów świata).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+