Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Prawdziwa Wolnosc, Legalizacja - Upr-Wip - Janusz Korwin Mikke


espania2011

Recommended Posts

W dniu 1.06.2011 o 10:10, vove napisał(a):

Napisałem, że ich ideologia polityczna jest do dupy, nie sprawdzałeś?

No sprawdzałem i to bardzo dokładnie, i jak dotąd nic lepszego nie wymyślono, więc jak to jest do dupy, to na tą socjaldemokrację co mamy teraz nie ma chyba określenia..

W dniu 1.06.2011 o 10:10, vove napisał(a):
ZUS i NFZ dla tych co chcą, reszta na własną rękę się leczy i ubezpiecza.. zadłużone i niesprywatyzowane NFZ oraz ZUS będą zajmować się resztą i powiększać dalej dziurę budżetową...

Chyba nie orientujesz się do końca w temacie na który się wypowiadasz. Od kiedy na wolnym rynku takie instytucje utrzymuje państwo? Nikt do żadnych kpin typu NFZ czy ZUS nie będzie dopłacał, po prostu raz dwa upadną i będzie porządek.

W dniu 1.06.2011 o 10:10, vove napisał(a):
Eurosceptycyzm- tutaj to bez komentarza bo każdy powinien wiedzieć dlaczego taki pogląd oraz sprzeciw na wdrożenie euro nam zaszkodzi, a jak nie to niech lepiej nie głosuje na nikogo.

Przynależność do ZSRR też by Cię cieszyła? .. bo UE to ZSRR bis jakby nie było, utraciliśmy niepodległość i obecnie jesteśmy jedną z socjalistycznych republik, tyle że europejskich..

Cytat
KNP sprzeciwia się legalizacji związków homoseksualnych. Popiera natomiast wprowadzenie kary śmierci oraz legalizację broni.

Nikt nie zabrania Kowalskiemu zawiązać spółki pt. "Małżeństwo z Jankowskim". Małżeństwo stanowi podstawę rodziny, która z kolei jest główną i najważniejszą komórką społeczną, a jeszcze nie słyszałem żeby para homo spłodziła dzieci, więc nie stawiajmy świata na głowie, wróćmy do normalności.

Chcą przywrócenia kary śmierci – ale tylko za czyny z premedytacją, tj. za morderstwo. Nie wiem z jakiej racji mam utrzymywać w więzieniach psychopatów i innych degeneratów.

Ja wolę mieć możliwość obrony swojej rodziny przed przestępcami czy np. reżimem, którzy jakoś posiadają broń, niż być wystawiony na rzeź jak owieczka. W NY gdzie dostępu do broni zabroniono, jest więcej przestępstw niż w Arizonie, gdzie broń jest legalna.

Cytat
Wolny rynek mamy odkąd istnieje III RP, więc nie wiem o co Ci chodzi. Od 20 lat te same mordy w sejmie niszczą ten kraj, głosujcie na nowe pokolenie.

Naprawdę zaczynam wątpić czy realnie stąpasz po świecie. To że nie odróżniasz wolnego rynku od socjalizmu, to rozumiem, tak ma większość społeczeństwa oszukiwanego od lat przez władze.

"Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów,stąd nieskończona liczba jej przejawów:cła, ochrona rynku,dotacje,subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy,bezpłatna oświata,prawo do pracy,prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społ.,prawo do środków prod., bezpłatny kredyt itd.Wszystkie te przejawy połączone tym,co dla nich wspólne,czyli usankcjonowaną grabieżą noszą nazwę socjalizmu" Frederic Bastiat 1850r.

"by zapanował socjalizm,wystarczy wprowadzić demokrację."-Karol Marks

Wolny rynek to był 100 lat temu w czasach świetności USA jak na dzikich ziemiach, budowali mocarstwo praktycznie od zera.

Po drugie JKM nie był w sejmie przez ostatnie 20 lat, bo go odsunęli i panicznie się go boją, unikają jak ognia lub jak muszą pokazać to najczęściej przekręcają jego wypowiedzi.

Cytat
Osobiście uważam, że i tak ani Palikot ani Korwin Mikke nie zalegalizują, taka gierka polityczna, żeby zdobyć głos młodzieży.

Palikot rzeczywiście może nie zalegalizować, bo to kolejny populisto-socjalista z układami, poza tym to zbyt duża konkurencja dla jego branży alkoholowej. Natomiast JKM naturalnie zalegalizuje, jak tylko będzie miał możliwość.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czytając Twoje odpowiedzi mam wrażenie jakbym rozmawiał z JKM osobiście bo Twoje poglądy to kalka z tych głupot co on mówi w telewizji. Oczywiście jak tak bardzo go lubisz i popierasz to na niego głosuj, ja nikomu nie bronię, po prostu mówię jak ja to widzę. Ty natomiast porównujesz UE do ZSRR i mówisz, że ten plan z NFZ oraz ZUS jest ok bo najwyżej upadną raz dwa, a kilka milionów ludzi co tam byłoby zapisane nagle się znajdzie na lodzie. Myślę, że sobie nie pogadamy.

KNP- liberalizm, a jednak nie liberalizm, plan partyjny nie trzymający się kupy. Przywróćmy karę śmierci, ale zabrońmy eutanazji, przestępcy to jednostki społeczne nie zasługujące na to aby żyć, jeżeli śmiertelnie chory chce umrzeć aby ulżyć cierpieniu na własne życzenie to tak nie. Do 2015 będziemy palić wiedźmy na stosach a seks z zabezpieczeniem zostanie zakazany przez ustawę.

Edit.

Poza tym śmiać mi się chce, zarejestrowałeś się na forum o marihuanie tylko po to aby przekonywać wszystkich do swoich poglądów politycznych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

" Twoje poglądy to kalka z tych głupot "

Na razie każdy kto to czyta widzi, że jedyną osobą piszącą głupoty jesteś Ty. Nie podałeś żadnego konkretnego argumentu, same ogólniki bez uzasadnionego poparcia. Musisz być nie lada geniuszem, żeby na sprawdzone w praktyce tezy Noblistów ekonomii mówić "głupoty".. A może zdradzisz nam swoje osiągnięcia w dziedzinie ekonomii i krajowej gospodarki?

a kilka milionów ludzi co tam byłoby zapisane nagle się znajdzie na lodzie.

Widzę że naprawdę jesteś oderwany od rzeczywistości. Jak na razie to tak wygląda sytuacja obecnie. Natomiast JKM chce zapewnić ludziom którym państwo obiecało emerytury i którzy na nie zapracowali, ich wypłatę z prywatyzacji, reszta robi na swoje własne konto, jak chce to w ZUSie, jak nie to ładuje w jakąś inwestycję, leczy swoje ciężko chore dziecko, buduje dom, albo trzyma w banku lub w skarpecie. "Wolnoć Tomku w swoim domku"

Jeśli aborcja i eutanazja są dla Ciebie ważniejsze od tego kto i w jaki sposób dobiera się do Twoich pieniędzy, całej Twojej rodziny oraz przyjaciół, jakie zaciągają na Was długi itd., to naprawdę nie wiem co powiedzieć. Co do eutanazji zresztą, człowiek będzie mógł sam na sobie ją wykonać, ale nie można do morderstwa nakłaniać innych, ani samemu mordować. Też chciałbym żeby aborcja była dozwolona, ale wszystkim nie dogodzisz, tak samo nie doszukujmy się ideałów, bo ich nie ma. Trzeba brać, to co jest najlepsze, a nie wybrzydzać jak francuski piesek..

Poza tym śmiać mi się chce, zarejestrowałeś się na forum o marihuanie tylko po to aby przekonywać wszystkich do swoich poglądów politycznych.

Jak widzę jakie głupoty wypisują niektórzy na tym forum i jak są niezorientowani w temacie (to akurat nie aluzja do Ciebie), nie mogłem po prostu wytrzymać.

Niestety żyjemy w socjal-demokracji, więc kółko babci różańcowych z Kaczanówka, przez większość głosów jakie posiadają, może dyktować mojej rodzinie w jakich warunkach mamy żyć, więc niewiele mi pozostało, aby zmienić otaczającą rzeczywistość na lepsze. Uważam że lepsze to niż siedzieć bezczynnie i dać się łajać jakimś oszustom i łajdakom w rządzie..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na razie każdy kto to czyta widzi, że jedyną osobą piszącą głupoty jesteś Ty.

To nie ja porównuję UE do ZSRR bo tak powiedział JKM w telewizji.

Widzę że trzeba ci pisać po kolei i krótkie zdania, bo jak za dużo tekstu dostajesz to się gubisz.

1. Jak ma się liberalizm do zakazu aborcji, eutanazji i związków homoseksualnych? Czy liberalizm nie głosi idei jak najmniejszego ograniczenia wolności jednostki? Rozumiem zakaz aborcji, postrzegacie embrion w taki sam sposób jak postrzega go kościół, ale co z eutanazją i związkami homoseksualnymi? Czy ludzie w takich sferach nie powinni sami decydować o swoim losie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak ma się liberalizm do zakazu aborcji, eutanazji i związków homoseksualnych?

JKM to konserwatywny-liberalizm. Konserwatyzm w sprawach obyczajowych (wierność zasadom na jakich rozwiajała się nasza cywilizacja), a liberalizm w sprawach gospodarczych (każdy decyduje o własnych czynach, pieniądzach i majątku, byle nie szkodził innym).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem jak dla Ciebie, dla mnie to jest morderstwo niewinnego człowieka, któremu nikt nie da szansy. Może to będzie Einstein może inny wielki człowiek. Urodź i zostaw.

Przed utratą niepodległosci Polski nie było ani prywatnej służby zdrowia ani emerytur socjalnych. Ludzie byli zaradni teraz mamy 80 % niepełnosprytnych. Zrozum, że to wcale nie jest tak jak to brzmi w nazwie DARMOWA służba zdrowia.

pensja brutto: 2000 Tyle powinieneś zarabiać

pensja netto: 1460

kupujesz benzynę za 200 zł brutto ( cena netto: 80 zł + 120 zł akcyza + vat)

do tego podatek vat 8 %, 23 %

Akcyza na papierosy, alkohol.

Za 120 zł. masz ubezpieczenie prywatne, dostep do specjalistów bez kolejki, przyjezdża lekarz do domu. W tym momencie nie ma takich usług, bo nie ma na nie popytu, ale myslę ze pojawi się coś w stylu polskiego NFZ: przychodzisz, czekasz 2 h, wizyta --> 30-40 złoty miiesięcznie.

Nie masz pojęcia z jakich pieniedzy jesteś grabiony. Pomyśl, kupujesz jedzienie za 100 złotych, w tym masz:

-REALNY koszt produckji,
-podatki jakie płaci przedsiębiorca ( rolnik + skup + handlowiec + hurtownia + handlowiec )
-podatki akcyzowe z benzyny ( parokrotnie przeciez przewozi się ten produkt, kombajn, traktor )
- podatek vat 8 %

Myślę, ze w dobie wolnego rynku, gdy przedsiębiorca nie jest mordowany podatkami spokojnie kupiłbyś te jedzenie za 50-60 złoty.

Kiedyś z 1 ziarna pszenicy rodziło się 7 ziaren i Europa nie głodowała, teraz rodzi się 60... Niesłychane.

Ale służbę zdrowia mamy darmową :mexican:

Obnizka podatków --> stajemy się rajem podatkowym, BASF, Panasonic inwestują pieniądze u nas, bo u nas jest korzystne otoczenie podatkowe. Napływa kapitał, ludzie mają pracę, dostają pensję, z któej płacą 1/7 obencych podatków. Kupują produkty 2 razy taniej, mają dostep do prywatnej służby zdrowia, inwestują. Takiej Polski chcę. I to nie są żadne nowości, to podstawowe zasady ekonomii.

Bo nie sztuka zmienić świnie przy korycie.
Trzeba zabrać koryto.

Ns wieczorną reflekcję:



:peace:
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak ma się liberalizm do zakazu aborcji, eutanazji i związków homoseksualnych? Czy liberalizm nie głosi idei jak najmniejszego ograniczenia wolności jednostki? Rozumiem zakaz aborcji, postrzegacie embrion w taki sam sposób jak postrzega go kościół, ale co z eutanazją i związkami homoseksualnymi? Czy ludzie w takich sferach nie powinni sami decydować o swoim losie?

Liberalizm to ideologia mówiąca, że wolność Twoja nie może ograniczać wolności drugiej osoby i tak:

1. Aborcja - ogranicza wolność człowieka poprzez odebranie mu życia,

2. Eutanazja - liberalizm dopuszcza samobójstwo jako swobodę rozporządzania własnym życiem. Eutanazja jest jednak czymś innym, bo polega na odebraniu życia przez osobę do której ono nie należy.

3. Liberalizm traktuje neutralnie zarówno związki homo jak i heteroseksualne, odrzucając konieczność jakiegokolwiek rejestrowania ich, przyjmując zasadę, że to co dzieje się pod Twoim dachem jest wyłącznie Twoją sprawą.

Powyższe zdania są niemalże cytatami z wypowiedzi Janusza Korwin - Mikke lidera Nowej Prawicy. Myślę, że to wyczerpuje temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość FataMorgana M

Liberalizm to ideologia mówiąca, że wolność Twoja nie może ograniczać wolności drugiej osoby i tak:

1. Aborcja - ogranicza wolność człowieka poprzez odebranie mu życia,

2. Eutanazja - liberalizm dopuszcza samobójstwo jako swobodę rozporządzania własnym życiem. Eutanazja jest jednak czymś innym, bo polega na odebraniu życia przez osobę do której ono nie należy.

3. Liberalizm traktuje neutralnie zarówno związki homo jak i heteroseksualne, odrzucając konieczność jakiegokolwiek rejestrowania ich, przyjmując zasadę, że to co dzieje się pod Twoim dachem jest wyłącznie Twoją sprawą.

Powyższe zdania są niemalże cytatami z wypowiedzi Janusza Korwin - Mikke lidera Nowej Prawicy. Myślę, że to wyczerpuje temat.

Pozdrawiam

1. zarodek to nie człowiek, tak jak jajko to nie kura.

2. nieprawda, często też euatanazja jest za zgodą człowieka do którego owo życie należy(eutanazja czynna i bierna)

3. zgoda, jednak chodzi tu o sprawy podatkowe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szukajmy dalej człowieka idealnego do sejmu, mamy ogromny wybór.

Szukajmy kogoś kto pozwoli zawierać małżeństwa homoseksualne, żeby mogli posypać parę młodą ryżem, żeby mogli wychowywać dzieci.

Szukajmy kogoś kto zalegalizuję aborcję, eutanazję, bo to są najistotniejsze rzeczy, wręcz podstawa ludzkości.

Wybaczcie, ale mnie te rzeczy nie dotyczą, jeśli miałbym dziecko zachowałbym się odpowiedzialnie i zająłbym się nim.

Jeśli wy nie możecie się obejść bez eutanazji, aborcji i małżeństw homoseksualistów to musze was zmartwić, ale tego na pewno nie będzie. Szukajcie dalej "szczęścia" Taka moja opinia, bo jeżeli tego tak potrzebujecie to ta partia Nowa Prawica Janusza Korwina Mikke tego nie wprowadzi. Poprostu każdy jest inny, mamy inne potrzeby, wymagania. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+