Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Prawdziwa Wolnosc, Legalizacja - Upr-Wip - Janusz Korwin Mikke


espania2011

Recommended Posts

Dlaczego nie odpowiadasz na pytania tylko kręcisz jak polityk.

Brak mi słów na Twoje wypowiedzi...

OBUDŹ SIĘ!

Ja tymczasem zagłosuje na JKM. I ogromna większość moich znajomych to zrobi!

Oni głosują już kilka lat ja dopiero w tym roku moge

Jako jedyny ma prawdziwy program przebudowy Polski.

ZamachPolski.pl!

google -> the obama deception. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brak mi słów na Twoje wypowiedzi...

OBUDŹ SIę!

Jak brak ci słów to nic nie pisz. Temat moim zdaniem jest bezsensu od momentu, w którym zaczęła się dyskusja o polityce. Każdy ma swoje poglądy, które może zmieni z czasem, ale na pewno nie przekona mnie dwóch typów, którzy zarejestrowali się na forum o marihuanie tylko po to, żeby mi mówić na kogo mam głosować i która partia jest najlepsza. Niech jeszcze z SLD i LPR się ktoś zarejestruje i będziemy sobie czytać jacy to jesteśmy głupi, że na nich nie głosujemy. Te obietnice przedwyborcze to niech sobie wezmą i wcisną w d*pę, bo przy każdych wyborach jest to samo i każda nowa partia mydli oczy, ludzie głosują, a później jest większe gó**o niż było i tak brnie ten kraj w tym syfie. Na chwilę obecną najlepiej nie głosować na nikogo i mieć to gdzieś co się dzieje na polskiej scenie politycznej, a te świnie w rządzie niech sami się ze sobą gryzą. Jak ktoś wierzy politykom i naprawdę tak myśli, że "o, ale będzie fajnie jak zagłosuję na partię X i się dostaną do sejmu, tyle rzeczy zrobią" to naprawdę mu gratuluję bystrości. Wyborcze obietnice PiS-u i PO diabli wzięli, jedni oskarżają drugich o niepowodzenia, a teraz jeszcze wyskakuje JKM jak Filip z konopi i będzie naprawiać kraj, tak jak jego poprzednicy. Niestety, ale w to nie wierzę. Niech sam sobie radzi, a jak mu się uda to powiem "uuu, ale byłem głupi, że nie głosowałem na JKM i jego hiperpartię", na chwilę obecną jest dla mnie potencjalną szują i złodziejem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Vove ale tutaj przedwyborcze obiecanki PO akurat nie maja nic do rzeczy, PO, PiS, SLD a nawet PSL rzadza tym krajem nie zmiennie od 20 lat, zmieniaja sie nazwy partii, ludzie przechdoza raz tu, raz tu, ale to ciagle sa te same osoby. Wiec skoro ktos od 20 lat gowno robi i ciagle obiecuje, to nei licz ze teraz zrobi inaczej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak brak ci słów to nic nie pisz. Temat moim zdaniem jest bezsensu od momentu, w którym zaczęła się dyskusja o polityce. Każdy ma swoje poglądy, które może zmieni z czasem, ale na pewno nie przekona mnie dwóch typów, którzy zarejestrowali się na forum o marihuanie tylko po to, żeby mi mówić na kogo mam głosować i która partia jest najlepsza. Niech jeszcze z SLD i LPR się ktoś zarejestruje i będziemy sobie czytać jacy to jesteśmy głupi, że na nich nie głosujemy. Te obietnice przedwyborcze to niech sobie wezmą i wcisną w d*pę, bo przy każdych wyborach jest to samo i każda nowa partia mydli oczy, ludzie głosują, a później jest większe gó**o niż było i tak brnie ten kraj w tym syfie. Na chwilę obecną najlepiej nie głosować na nikogo i mieć to gdzieś co się dzieje na polskiej scenie politycznej, a te świnie w rządzie niech sami się ze sobą gryzą. Jak ktoś wierzy politykom i naprawdę tak myśli, że "o, ale będzie fajnie jak zagłosuję na partię X i się dostaną do sejmu, tyle rzeczy zrobią" to naprawdę mu gratuluję bystrości. Wyborcze obietnice PiS-u i PO diabli wzięli, jedni oskarżają drugich o niepowodzenia, a teraz jeszcze wyskakuje JKM jak Filip z konopi i będzie naprawiać kraj, tak jak jego poprzednicy. Niestety, ale w to nie wierzę. Niech sam sobie radzi, a jak mu się uda to powiem "uuu, ale byłem głupi, że nie głosowałem na JKM i jego hiperpartię", na chwilę obecną jest dla mnie potencjalną szują i złodziejem.

Spójrz ile moich postów jest o JKM i przestań zachowywać się jak stary grzyb.

Powiedz mi ile oglądałeś wystąpień JKM?

Ile razy widziałeś go w PUBLICZNYCH mediach?

Czemu nie odpiszesz faf na jego pytania w poprzednich postach?

W takim razie kto jest według Ciebie najlepszym politykiem? Palikot? - spójrz na filmik z MWK

wyraźnie widać że ten matoł się nawet nie zaciągnął.

A teraz Obudź się wreszcie , bo mówisz o JKM jak moja babcia.

Zamknij powieki by otworzyć oczy. Pozdro! :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Wystąpień JKM oglądałem dużo, i co z tego? Kilka lat wstecz oglądałem wypowiedzi Tuska, i co z tego?

2. W publicznych mediach widywałem go wiele razy.

3. Nie odpiszę faf na jego pytania, bo nie ma sensu abym z nim rozmawiał. On popiera JKM, a ja nie popieram i ten koleszka mnie nie przekona do zmiany moich poglądów. Poza tym szczerze mówiąc to przeczytałem tylko ostatnie trzy posty bo ktoś podbił temat i jak przeczytałem, że napisałeś to odpowiedziałem.

4. Na chwilę obecną moim zdaniem nie ma polityka, który kwalifikowałby się do stopnia przeciętny, a co dopiero mówić, żeby któryś był dobry.

5. Palikot to błazen, w odróżnieniu od JKM, który jest po prostu chamem.

6. Nie wiem jak twoja babcia mówi o JKM, więc ciężko mi się do tego odnieść.

Moja wypowiedź w tym poście jak i w poprzednim jest moją strasznie subiektywną opinią, jak ktoś się z nią nie zgadza to może mnie pocałować w d*pę. Jeżeli ktoś ma pogląd, który różni się od mojego to proponuję wypełnić formularz. Jeżeli moje poglądy kogoś obrażają to przepraszam. Jeżeli ktoś twierdzi, że jestem głupi z powodu moich poglądów to mam dla niego informację następującej treści: "a nieprawda, bo ty!". Już mi się tu nie chce pisać czemu polityka to gó**o i nawet nie ma sensu ruszać takiego tematu. Gryzą się tutaj co niektórzy jak pies z kotem, a osób co gadają z sensem to może są 3 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Wystąpień JKM oglądałem dużo, i co z tego? Kilka lat wstecz oglądałem wypowiedzi Tuska, i co z tego?

2. W publicznych mediach widywałem go wiele razy.

3. Nie odpiszę faf na jego pytania, bo nie ma sensu abym z nim rozmawiał. On popiera JKM, a ja nie popieram i ten koleszka mnie nie przekona do zmiany moich poglądów. Poza tym szczerze mówiąc to przeczytałem tylko ostatnie trzy posty bo ktoś podbił temat i jak przeczytałem, że napisałeś to odpowiedziałem.

4. Na chwilę obecną moim zdaniem nie ma polityka, który kwalifikowałby się do stopnia przeciętny, a co dopiero mówić, żeby któryś był dobry.

5. Palikot to błazen, w odróżnieniu od JKM, który jest po prostu chamem.

6. Nie wiem jak twoja babcia mówi o JKM, więc ciężko mi się do tego odnieść.

Moja wypowiedź w tym poście jak i w poprzednim jest moją strasznie subiektywną opinią, jak ktoś się z nią nie zgadza to może mnie pocałować w d*pę. Jeżeli ktoś ma pogląd, który różni się od mojego to proponuję wypełnić formularz. Jeżeli moje poglądy kogoś obrażają to przepraszam. Jeżeli ktoś twierdzi, że jestem głupi z powodu moich poglądów to mam dla niego informację następującej treści: "a nieprawda, bo ty!". Już mi się tu nie chce pisać czemu polityka to gó**o i nawet nie ma sensu ruszać takiego tematu. Gryzą się tutaj co niektórzy jak pies z kotem, a osób co gadają z sensem to może są 3 sztuki.

O jednak potrafisz porzadnie odpisać:>

Nie , nie mówie że skoro nie jesteś za JKM jesteś zły. Ale spójrz na to ,że on NIE zmieniał swoich poglądów od 20 lat... Ten człowiek jest na prawdę tym ,który chce coś zmienić , nie gada jak Tusk o piłce czy Komorowski o bigosie... Spójrz co się dzieje w kraju... Miliony ludzi żyje w biedzie , podatki wzrosły , bezrobocie , na każdym rogu stoi żul... Nie widzisz ,że cały świat zmierza do samozagłady? Idioci zamiast w rodziny inwestują w coraz to nowe samochody , telefony i inne pierdoły. Na świecie wszyscy inwestują w broń , armie. Jak myślisz ile jeszcze wszyscy pociągniemy? Mamy starą rozklekotaną armie , jakieś zjebane f16 co nam ameryka sprzedała i stare migi 27 i 29. Jak myślisz w razie ataku ameryka nam pomoże? Mamy teraz Socjalizm i otwarcie to mówie. Nie ma demokracji , ludźmi kierują media(propaganda) ustanawiając trendy i inne chujostwa , z każdej strony atakuje nas reklama i niby kampania wyborcza. Widziałeś może debate prawie wszystkich kandydatów na prezydenta przed wyborami w telewizji? Nie? A wiesz dlaczego? Bo był tam JKM ,który zmiażdżył innych kandydatów. Unia europejska i jej konstytucja jest ważniejsza od naszej własnej. Jesteśmy w stanie wojny - z terroryzmem , narkotykami... Wszystko dla prywatnych zysków kilku bankierów i tytanów przemysłu. Terroryzm to ściema , WTC zostało wyburzone. Tak jak reichstag( może błędna pisownia ) kilkadziesiąt lat temu w 3 rzeszy. Wszystko po to ,aby móc rozpocząć wojne ,która przynosi GIGANTYCZNE zyski wszystkim , tylko nie nam. Zacznij na prawdę myśleć nie tylko o Polsce ,ale i o otaczającym nas świecie ,bo Polska to jedynie mały pikuś. Spójrz czym nas karmią. Aspartam , Glutaminian Sodu , Benzoesan Sodu i inne wszelkie gó**o dodawane do żywności. Gdzieś tam w Ameryce dodali mleko klonowanych krów do zwykłego i sprzedawali. Jak myślisz czy to bezpieczne? GMO - żywność modyfikowana genetycznie będzie dla nas śmiertelnie groźna ,ale co tam. Kościół systematyczne ogłupia tych ,którzy nie wierzą telewizji. Otóż panowie kościół to stek bzdur ,kto nie wierzy niech oglądnie Zeitgeist. Dla tych którzy myślą ,że ameryka jest naszym sprzymierzeńcem "the obama deception" ,a tu coś o unii europejskiej

Na koniec chciałbym pozdrowić wszystkich tych ,którzy informacji szukają sami , nie słuchają ignorantów i idiotów.

Pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tu nie chodzi o popieranie konkretnej osoby, ale kierunku jaki pozwoli nam się rozwijać, a nie męczyć się ciągle w biedzie w ogonie Europy. Porównywać JKM do socjaldemokratów, to tak jak porówynywać życie Zulusów do Eskimosów. JKM jest po zupełnie drugiej stronie bieguna niż PO PiS czy SLD. Tu chodzi o wolny rynek który jest jedyną możliwą w dłuższej perspektywie, a także najszybszą drogą do wzbogacania się ludzi masami. Sprawdzony został w praktyce (tak powstalo najbogatsze mocarstwo w historii-USA oraz większość najbogatszych państw świata) i teorii (kilku ekonomistów dostalo Nobla). Partie w sejmie wzorują się na pedofilu Keynesie (interwencjonizm-socjalizm,prowadzący do bankructwa kraju lub coraz większego zniewolenia, opodatkowania, czyli komunizmu), który z kolei brał przykład z Marksa. TEORIA ta (niesamowicie opłacalna głównie dla klasy rządzącej) jest testowana z okropnymi skutkami na ludziach, m.in.juz w UE i USA (pogarsza byt i prowadzi do bankructwa najbogatszych krajów). Nie głosowanie z pozoru jest ok, ale trzeba pamiętać że są miliony ogłupionych wyborców, którzy za obiecane darmowe buty zagłosują na tego kto im je obieca.. A że połowa ludzi w Polsce nie głosuje, to jest możliwe przegłosowanie tych co wybierają za nas, tylko trzeba do nich dotrzeć. Niestety musimy to robić my sami, bo na pewno nie zrobią tego socjaldemokraci u władzy i ich media, którym na utrzymaniu obecnego stanu bardzo zależy. Peace!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

jestem zwyklym szarym obywatelem III RP, ktory kroczy juz paredziesiat latek po tejze ziemi i zniesmaczony tym , co dzieje sie wokol bardziej pzrychyla sie do regionalizacji rzadu. RAŚ i PG jest na ustach wielu na Ślasku. ale nie o tym chcialem napisac a zadac pytanie odnoscie JKM i jego hasel:

skoro jest za kara smierci, bo szkoda mu wydawac pieniadze na calkowicie juz zdegenerowanych mordercow, pedofili , to dlaczego jest przeciw aborcji plodu, u ktorego wykryto wady uniemozliwiajace jakakolwiek egzystencje bez aparatur ?

eutanazja NIE ale samobojstwo owszem A co gdy czlowiek nie jest sam w stanie zadecydowac ?wtedy pewnie jest ubeswlasnowolniony i decyzje o zakonczeniu zycia mialaby podjac rodzina. Jakos sobie nie wyobrazam aby moi znajomi, ktorym drugie dziecko urodzilo sie ale gdyby nie aparaty medyczne pewnie tego samego dnia byloby namaszczone, mieliby sami wstrzyknac cos do krwiobiegu

sam jestem za aborcja, kara smierci eutanazja oraz legalizacja zwiazkow tej samej plci niekoniecznie jako s.c. czy z o.o.

Trzeba jakos zarobic/zaoszczedzic hajs, a dziadkow przeciez nie bedziemy wysylac do oswiecimia, bo to w przeciwienstwie do powyzszego uwazam za calkowite zezwierzecenie

jestem zwyklym palaczem, bez magistra. Chce tylko godnie zyc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+