Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Żółknące Krawędzie Liści Szczytowych


OddajMiTo

Recommended Posts

aaa no fajnie... korek dajesz....

a jakiej wielkości ten korek? ma 1 ml czy jest wielkości wiadra? i jakiego nawozu ten korek?

stary jak chcesz żebyśmy pomogli, to może troche poważniej do sprawy podejdziesz?

przeczytaj regulamin dziąłu "szpital cannabis" i zastosuj się do niego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to na 100% nie jest niedobór azotu.

przy niedoborze azotu górne liście zostają zielone i łodygi nie czerwienieją

wygląda do na niedobór fosforu lub żelaza, spowodowany zbyt wysokim ph.

Podaj dane z regulaminu! bo nie podałeś nic, a nic. gleba, wilogtność, skąd woda itp. wszystko masz wymieniowe w regulaminie.

Korek ma 1 ml? chyba coś pojebałeś, bo głupia zakrętka od wody utlenionej (taka maleńka plastikowa buteleczka) ma ponad 2 ml.

opisz chłopie tą roślinę jak najdokładniej (weź do ręki listek i go opisz, czy ma żyłki, białe, żółte, zielone, w którym miejscu zaczyna żółknąć itp itd) i postaraj sie skołować aparat, bo cięzko będzie bez tego.

a no i weź się sprecyzuj. W temacie napisałeś że żołkną krawędzie lisci szczytowch, później, ze wszystkie liście i to nie tylko krawędzie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na początku dolne liście robiły się jasnozielone potem już tylko żółte i odpadły, i to się przenosi na inne liście. Również na te szczytowe. Łodyga jest czerwona (w okolicach łodygi szczytowej jest mniej czerwona). Mi się wydaje że przelałem ten biohumus extra dla kwiatów zielonych... Dałem teraz łyżkę stołową cytryny, z tego co pisałeś to mam za wysokie pH. Gleba uniwersalna, pH 6.2. Wilgotności też nie mam jak sprawdzić, dałem tylko kieliszek od vódki na doniczkę. Żyłki białe ale zaczynają robić się czerwone.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kieliszek od wódki czego?

chłopie zacznij się jaśniej wyrażać

co znaczy "dałem łyzkę stołową cytryny"? posiekałeś ją i położyłeś na ziemi?

domyślam się, że dodałeś do wody sok z cytryny. ile soku na ile wody?

Biohumusa cięzko przedawkować. a jakbyś przedawkował nawóz, to raczej bys miał poskręcane ciemnozielone liście, z poprzypalanymi końcówkami.

Jak dla mnie to na 99% wina ph. Także niech ten phmetr szybciej do Ciebie jedzie.

jaką wodą podlewasz? z kranu?

liście się jakoś wykręcają?

i co z tymi końcówkami liści.

Nie masz aparatu w telefonie nawet? albo ktoś z domowników? znajomych? to naprawde ułatwiłoby robotr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cytrynę przekroiłem na pół i wycisnąłem. Soku to jedna łyżka stołowa na 90ml wody przegotowanej. Liście nie wykręcają się ale są oklapłe. Kieliszek od wódki z wodą przegotowaną postawiłem na doniczce aby zapewnić roślinie wilgotność.

@thcon22 nic nie wniosłeś do tematu, proszę Cie, jak już masz pisać to nie takim tonem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+