Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Podlaczenie Kabla Hps


Stachuuu

Recommended Posts

elo ,mam prozbe ,moglby ktos mi powiedziec jak mam podlaczyc kabel do zasilacza i do oprawki?
nigdy ni ekorzystalem z magnetyka i mam problem...
oto kabel i zasilacz

te 3 kabelki co sa zaznaczone czarnym kolkiem ida do oprawki?
nei wiem jak podlaczyc czerwone kolko jakas dziwna koncowka jest ,prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a wiec tak niebieski do f brazowy do n kabel z wtyczka. lr podlaczasz niebieski la brazowy i to jest do oprawki :peace:

za h uja nie rozumiem mozesz mi to jasniej wytlumaczyc?

tak bedzie latwiej :

1 czy do oprawki idzie ten kabel gdzie wychoadza 3 mniejsze zaznaczony na zdjeciu czarnym kolkiem?

2 a gdzie dac ten pierdolnik co jest oznaczony czerwonym kolkiem?

3 zielone kolka ida do zasilacza?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to da się to łatwiej wytłumaczyć, niż jest to narysowane?

do F i N podpinasz kabel z wtyczką. zółty kabel zawsze jest uziemieniem. Jak masz gniazdko z uziemieniem, to podpinaj (na rysunku ten piąty kabel). ale jak gniazdko nie ma uziemienia, to nic to nie da, także możesz olać ten kabel,

do LR i LA podpinasz kable połączone z lampą tak jak jest to narysowane

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ten żółty z jak to nazwałeś dziwną koncówka, to jest kabel zasilający? to znaczy ten z wtyczką?

jak tak, to masz podpiąć go do metalowej części zasilacza (ale jeśli nie masz gniazdka z uziemieniem, to możesz go uciąć).

dlaczego jest taka końcówka?

jak widzisz, są tam 3 dziurki na śruby, żeby przykręcic cały układ np do ściany. Wtedy przewlekasz tą końcówke przez śrube i dopiero dokręcasz do ściany i tyle.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ten żółty z jak to nazwałeś dziwną koncówka, to jest kabel zasilający? to znaczy ten z wtyczką?

jak tak, to masz podpiąć go do metalowej części zasilacza (ale jeśli nie masz gniazdka z uziemieniem, to możesz go uciąć).

dlaczego jest taka końcówka?

jak widzisz, są tam 3 dziurki na śruby, żeby przykręcic cały układ np do ściany. Wtedy przewlekasz tą końcówke przez śrube i dopiero dokręcasz do ściany i tyle.

siema lampa , kabel wyglada tak

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, nie zakladam nowego tematu. Ale mam pytanie o lampe hps. Dokladniej chodzi o schemat podlaczenia (oczywiscie widzialem przykladowe), ale interesuja mnie opinie na temat zaplonnika, statecznika i relay'a.

linki wygasły.

i teraz pytanie czy zamiast statecznika mozna uzyc relay'a i do tego zaplonnik j/w? prosze o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+