Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Detox


De Polako

Recommended Posts

Witam, otóż postanowiłem sobie zrobić mały detox, pierwszy raz od... no właśnie czas najwyższy Plan jest dosyć ambitny od 1 lutego do 1 maja całe 3 miesiące. Aby nie rzucać słowa na wiatr zakładam temat, jeśli ktoś ma podobne plany zapraszam do podpinania się w temacie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lipiec, sierpień i wrzesień a nawet jeśli dobrze pamiętam to kilka dni października nie paliłem - można - jak widać nawet w wakacje Co prawda nie pomogę podpinając się, ale wiem, że jeśli tego chcesz to daj radę. Jakbyś miał załamkę to pisz PW, zawsze lepiej się do kogoś odezwać, na detoksie nawet lepiej do obcego Gorzej jak już ktoś pisał z papierosami A jak za 3 miesiące poczujesz ten amok na bani to stwierdzisz, że było warto - to tak z doświadczenia Poza tym wtedy będzie już wiosna, więc i inne nastawienie, słoneczko, wiadome sprawy.
3m się

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja już nie palę 2 tygodnie. Chce wytrzymać długo,najlepiej do wakacyjnych zbiorów z outa - nie chce psuć organizmu gównem które wszyscy sprzedają... Dopuszczam palenie raz na miesiąc w weekend.
Powodem detoksu jest ewidentne przepalenie(położyłem karte sim na biurku i nastepnego dnia jej nie było xd ). Już widzę poprawę,lepiej sie myśli,i odmuliło mnie,mam ochote wychodzić na imprezy itd
Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja już nie pale 2 lata, a paliłem 4 i po tym jak załapałem depresje (bo paliłem ok 2 razy dziennie) i paranoje to odmuliłem teraz.

Jak nie będziesz palił 3 miechy to będziesz na prawde porządnie odmulony tylko niestuj w pomieszczeniach/samochodzie gdzie inni palą bo to już testowałem podczas drugiego detoxu i jest lipny efekt

Teraz życie jest piękne i nie myśle o jaraniu, ale powiem wam że uprawa też uzależnia, bo na to mam cały czas ochote jak widze growlogi

Teraz siłownia i dieta, jak czwicze po suplementach to czuje się jak nawąchany a po treningu czuje się zrelaksowany i uśmiechnięty jak bo malutkim buszku (możecie wierzyć lub nie ale to prawda). Ale nadal jestem za legalizacją

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to i ja sie pochwale.Dzis mija drugi miesiac mojego detoxu Dlugo sie do niego zbieralem, w sumie prawie trzy miechy przestawalem palic, ale zawsze cos stawalo na przeszkodzie.Na przyklad nie palilem juz caly dzien, ale zblizal sie wieczor, 22-przez glowe przetaczala sie mysl, ze na pewno nie zasne i musialem dzwonic, zeby mi sztuczke podrzucili No, ale w koncu udalo sie zrobic ten pierwszy krok. Jak sie z tym czuje?Dosyc dobrze.Najwiekszym plusem jest to, ze pieniadze z portfela tak szybko nie ubywaja Kiedys codziennie trzeba bylo CenzurA jakies sianko na jaranie i potem na gastro :P Teraz moge powiedziec, ze pieniadze nawet sie mnie trzymaja.Nie wiem ile jeszcze pociagne, zwlaszcza, ze jak sobie przypomne mile chwile z ziomkami przy palonku, to chec nachodzi, ojj nachodzi Nie moge sie doczekac, az znowu wroce do jarania No i alko, bo ok. trzy-cztery miesiace temu wypilem ostatnie, cale piwo

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+