Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Psychotropy, A Palenie?


Bajecznie7

Recommended Posts

zainteresuj się 5-htp
do nabycia np tu
5-HTP - Griffonia ekstrakt 30% 20 kapsułek

 

 

Jest to suchy ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia, o zawartości 30% 5-HTP.

5-HTP podnosi poziom serotoniny, wyrównuje wahania nastroju i pomaga przy depresjach. Oprócz tego skraca czas niezbędnego snu (wydłużając fazę REM), obniża apetyt, pomagając w ten sposób schudnąć i jest naturalnym środkiem przeciw migrenie. Poprzez podniesienie się poziomu serotoniny, depresje łagodzone są w całkiem naturalny sposób.
5-HTP jest aminokwasem - prekursorem serotoniny tzn., że organizm sam produkuje serotoninę z 5-HTP. 
Preparat w 100% naturalny, wyciąg z rośliny Griffonia nie jest przetwarzany chemicznie. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

De facto poruszając ten temat chciałbym również zakończyć tak jak branie psychotropów. Odstawiłem po miesięcznej kuracji popalając rekreacyjnie. Pani psychiatra była zaskoczona efektami kuracji i rzeczywiście tak jest. Deprechy nie ma .
Wniosek jest taki, że rekreacyjne palenie przy braniu leków psychotropowych na pewno nie szkodzi, a wręcz pomaga
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

mam podobne pytanie. choruję na schizofrenię, palę (to zależy) mogę mieć tygodniowy odwyk, ale kolejny tydzień palić dzień w dzień. nie zauważyłam żadnych niepokojących objaw, jednak czy leki psychotropowe o tak silnym zastosowaniu w połączeniu z mj mogą spowodować utratę przytomności bądź inne tego typu zachowania? :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość etnozielarz

Moje zdanie jest takie że można sobie zapalić między ludzmi razem z kumplami, posmiać się pogadać, ubawić.

Ale jeśli jara się samotnosći, to od jarania można dostawać więcej tych dziwnych myśli, bardziej pogłębiać sie w depresji

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+