Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jednak areszt dla Wolnych konopi. Obara za kratami


OnSet

Recommended Posts

Trzy miesiące to ogólnie chyba jeszcze raczej nie tragedia, ale w sumie dla kogoś takiego jak Gota to każdy dzień w stronę walki o legalizację jest na wagę złota. Nie zdziwiłbym się gdyby wymiar "sprawiedliwości" za te 2 miesiące snuł "uzasadnione obawy iż podejrzany ujawnia przesłanki chęci popełnienia czynów zakazanych w związku z współorganizowanym przez siebie MWK...", i dojebania mu za darmo więcej. Ale musimy być dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tylko nie potrafie zrozumiec po co pchac z plackim do sejmu , tak czy siak to nic nie da zadne media o tym nie napisza nie pokarza . Tylko chcial chyba udownic kim to on nie jest ze to jest nie legalne a on ma wyjaben i moge wbijac z czym chce do sejmu , troche bez glowy jak widac bo niedosc ze siedzi to moga mu grubo doje**c . Ale oczywiscie jak najbardziej jestem pelen podziwu dla dzialan i odwagi tego pana

peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wydaje mi się, że tak prędko nie wyjdzie z pierdla. Wszystko można robić , ale bez przesady. Gota ostatnio za dużo chce na raz zrobić nie wie za co się złapać, a te manifestacje to dużo nie pomogą, bo zniewaga policjanta to troche inne paragrafy niż "placek z haszem".

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+