Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Dwa Plusy Zieleni i Jeden Minus!


muminek

Recommended Posts

Odprężenie!

Chyba najbardziej z tego znana jest Zieleń... Z odprężenia które ze sobą niesie. Co za wielka różnica Przed i Po... Pewnie dlatego ma ona tak wielu zwolenników na całym świecie. Wielu muzyków i aktorów znanych jest z zamiłowania do koloru Zielonego. Ten czilałt jest po prostu czymś niepowtarzalnym. Czy to dar od Boga? Niektórzy twierdzą, że Tak! Być może właśnie oni mają rację, Bóg przecież też może mieć poczucie humoru. Odprężenie, odprężenie, odprężenie. Ukojenie nerwów i spokój... Ahhh... co za wspaniała wizja. Pewnie właśnie dlatego kolor zielony zalewa świat niczym ogromna fala trsunami. Miejmy nadzieje, że będzie bezpiecznie.

Moc myślenia!

Tak zwany pomyślunek. Nagle patrzysz na świat z innej perspektywy, więcej rzeczy wydaje Ci się możliwych, przeszkody wydają się znikać. Masz sto pomysłów i cały zapas chęci do ich realizacji! Niesamowite! Nagle z ponurego nudziarza stajesz się OSOBOWOŚCIĄ która ma do zareprezentowania Światu swoje własne Dzieło! Zrozumienie rzeczywistości jest również na wysokim poziomie, myślisz o wielu rzeczach i wszystko wydaje się WRESZCIE mieć SENS! Posiadasz również umiejętność głębokiej analizy własnego postępowania i sposobu myślenia. Nie potrzebujesz już terapeuty któremu musisz płacić grube banknoty za psychoanalizę ponieważ sam wykonujesz tę pracę! I to na wysokim poziomie!!

Uzależnienie! :(

Wszystko co dobre UZALEŻNIA. Niestety ale taka jest prawda. Wszystko co sprawia nam przyjemność uzależnia nas, ponieważ później chcemy jeszcze i jeszcze. Zielony kolor bardzo mocno uzależnia psychicznie. Fizycznie nie uzależnia organizmu, jednak uzależnienie psychicznie jest wysokie. Uzależnia zarówno osobniki które posiadają wiele problemów i w kolorze zielonym szukają ukojenia. Jak i osobniki które mają w pełni poukładane i szczęśliwe życie. Uzależnienie jest ryzykiem. Niestety, nawet słodycze uzależniają. Kobiety uzależniają. Wszystko nas uzależnia! Chyba ten mechanizm jest bardzo prosty. To co sprawia Ci przyjemność - Uzależnia! To co sprawia Ci smutek - Anty Uzależnia! Zawsze jednak szukamy radości!

W ten sposób postrzegam Zioło. A jak Wy? :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zioło jak wszystko ma swoje plusy i minusy , najwazniejsze by z ziola korzystac dobrze . Czy myslicie ze ziolo jest po to by sie zajebac i polezec ? , niekiedy tak bo jest tez potrzebny czas refleksji ale trzeba wycagnac z thc takze korzyscie bo jest ich wiele , az nadchodzi pewny moment w zyciu kiedyn odstawia sie ziolo bo blokuje nas w pewnych aspektach , nie wiem jak to opisac . hmm najprosciej z mojego przykladu nie palilem ponad 2 tygodnie pomagalem ludzia , pomoc sprawiala mi przyjemnosc poznawalem nowe religie zycie mialo piekne barwy , skulem sie wieczorem i nastepnego dnia jak sie obudzilem zapomnialem polowy rzeczy ktorych sie nauczylem , dlatego niestety (tak strasznie mi smutno z tego powodu ) musze przyznac ze palac idziemy o krok do tylu a nie do przodu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zgodze sie z Toba w 100% umiar i rozsadek jest jedna z najwaznijszych rzeczy to takie odnalezenie rownowagi . ale czy potrzebne Ci jest w ogole palenie? zadaj to sobie pytanie .Bo mozesz sobie sprawiac przyjemnosc innymi sposobami , lub spedzac czas innaczej . Tylko trzeba pierw dostrzec te wlasnie minusy i nie byc zaslepionymi samymi plusami .

peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zgadzam się w stu procentach i powiem ze raczej potrzebne mi jest palenie ale nie zawsze i wszędzie ,bo trzeba tak jak napisałeś umieć wyciągać przyjemność z życia na trzeżwo bo ono też chwilami jest piękne bez żadnych najmniejszych

legalnych lub nie substancj , i myśle ,że nauczyłem sie wykorzystywać canabis w inny sposub niż robiłem to kiedyś palenie co dzień z myśla że wszystko gra i nic nie trzeba zmieniać bo upalonym być to nie być wokół problemów . trzeba umieć korzystać z daru natury .

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

musze przyznac ze palac idziemy o krok do tylu a nie do przodu

Zależy... zależy jakie masz priorytety w życiu i ile bakasz. Zioło otwiera oczy, umysł z czasem po paru latach palenia można powiedzieć, że więcej się widzi.. jak by sama idea zajebki schodzi na drugi plan. W sumie zależy od człowieka czy paląc robimy krok do przodu czy do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+