Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Piecha: Prezydent miał wątpliwości. Zaryzykował


m4t3k

ustawa antydopalaczowa  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Popierasz forsowan? przez PO "ustaw? antydopalaczow?"?

    • Tak
      17
    • Tak, z pewnymi zmianami (komentarz)
      8
    • Nie
      59
    • Nie mam zdania
      8


Recommended Posts

sami walczymy o depenalizacje mj a jednak nie roznimy sie tak bardzo od ludzi przeciwko legalizacji co pokazują posty m.in. smokerweeda

zrozumcie ze nie mozna zakazywac czegos innemu czlowiekowi bo mi sie wydaje ze mu to zaszkodzi. mozna go poinformowac o skutkach ubocznych ale nie mozna mu zabronic spożycia czy posiadania ! 

tyton zabija ok. 5 milionow ludzi rocznie na calym swiecie i jakos nikt nie mowi o delegalizacji tytoniu, a tu raptem zmarlo pare osob i juz wielka afera. wolnosc wyboru przede wszystkim inaczej wracamy do komuny.

Nie zgadzam sie z tobą. Walczymy o depenalizacje MJ ale tylko ze względu na jej małą szkodliwość czy łagodne działanie, nie jestem za tym by wszystko było legalne bo na świecie byłby rozpierdol. Sam pomyśl, legalna broń, narkotyki. To jakby zezwalać na mordowanie i pouczać, że możesz potem mieć problemy z psychą. To bezsensu, sam pomyśl. Gdyby MJ miała jakieś liczące się złe strony to w życiu nie paliłbym jej i nie chciałbym aby była legalna. Owszem ma skutki uboczne ale przy częstym paleniu, a przy częstym spożywaniu wszystko ma skutki uboczne, czego oczywiście nie możemy stwierdzić po dopalaczach, bo na sobie i kilku moich znajomych wiem, że to gó**o i nawet po pierwszym razie możesz czuć się ch****o, wystarczy wziąść czy spalić troche więcej i nigdy nie wiesz co się stanie.

Po za tym słyszałem (tzn, że nie wiem czy to prawda), że w dopalaczach jest coraz więcej gówna, typu trutka na szczury maczana w butapremie(klej do butów), a ludzie to kupują bo tak naprawdę są tak zadłużeni w dragach, że nie interesuje ich co wpierdalają, byle klepa była. Jak ludzie są głupi, że wdupiać coś na czym jest napisane 'nie do spożycia przez ludzi'?

Kończe bo schodze z tematu.

Peace!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co ty gadasz, nie rozumiesz tematu chyba a dopalacze czym że one CenzurA są bo ja nie wiem, jakoś na początku w takich sklepach można było kupować produkty naturalne które nigdzie nie są zakazane bo nikomu indziej takie głupie pomysły nie przychodzą do głowy więc teraz rzeczywiście może jest tam samo gó**o ale zrozumcie że dopalić to się można wieloma rzeczami. W idealnym świecie może zakaz był by dobrym rozwiązaniem na razie nielegalność jakiegoś produktu powoduje tylko szkody i przestrzenie do nadużyć w temacie właśnie tego produktu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Akurat mała szkodliwość marihuany nie jest głównym powodem, dla którego JA walcze o legalizacje, tylko to ze poprostu chce miec prawo brać co chce, robić co chce, i zabijać się jak chce. I co komu do tego? Ktoś chce i tak weźmie czy bedzie legalne czy nie, a czemu ma być karany za wolność wyboru? Oczywiscie w granicach rozsądku - moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna sie wolność drugiego człowieka.Póki nie szkodze innym rząd powinien miec to co robie w dup*e. Jestem natomiast za surowym karaniem udostępniania narkotyków czy tam dupolaczy dzieciom.

@CookieeTHC zgadzam sie ;D Tak naprawdę to rząd pośrednio tworzy coraz to nowsze i coraz niebezpieczniejsze dopalacze, właścnie tymi zakazami. Zdelegalizowali marihuane, szałwie to twórcy "dopalaczy" wykorzystali to tworząc ich syntetyczne odpowiedniki (dużo bardziej szkodliwe). A w Polsce istnieje powszechne przekonanie, że to co jest legalne, to jest bezpieczne więc ludzie chętniej sięgną po "dopalacze" niż nielegalną marihuane. Niewiedza społeczeństwa jest oszałamiająca.PEACE :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a mi się wydaje że jak teraz jest nieleglne to nikt nie będzie tego kupował...

bo jak ktoś ma kontakt z dilem to chyba zawsze wybierze jaranie/fete/koks niż mieszanki ziołowe/costam/kokolino

mogło by mi się wydawać, ale gdy bym był posłem RP, może ktoś woli koks ale jeśli teraz przeważnie dilerzy mają dopalacze bo im lepiej idą, są tańsze i posiadanie jednej czy dwóch torebek nie jest przypałem a jak mają koks to brudny i wymieszany z dopalaczami to raczej nie ma wyboru i dopalacze są na topie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

nie wchodziłem na tę stronę już parę lat. mentalność ludzi trochę się zmieniła, ale nieznacznie niestety... straszne jest to,ze nie posiadając wiedzy w danej kwestii ma się wyrobione zdanie w tejże właśnie. zawsze tak było i zapewne będzie, że zakazany owoc smakuje najlepiej. zawsze delegalizacja danej substancji pociągała za sobą wzrost jej spożycia, wspieranie czarnego rynku, wzrost wydatków z budżetu = naszych podatków na walkę z nielegalnym obrotem. pomijam tu kwestię moralności, to temat rzeka... co do komentarzy a propos naszej sceny politycznej... no cóż krytyka jest na pewno potrzebna, natomiast musi być ona konstruktywna. sposób w jaki obecnie rządzący obóz polityczny prowadzi politykę nie pokrywa się z moim wyobrażeniem w tym temacie, natomiast oceniając obiektywnie zdaję sobie sprawę, że NIEMA ŻADNEJ ALTERNATYWY. jest jedna partia (SLD) która dzięki Panu Balickiemu mogła by nam pomóc osiągnąć cele na których nam wszystkim jako wielbicielom MJ zależy, czyli legalizację. niestety polityka socjalna tej partii utopiła by nasz budżet i w perspektywie prawdopodobnie gospodarkę... PO walczy z dopalaczami, siedzi z buzią w ciup na temat MJ ponieważ niedoedukowane społeczeństwo tego oczekuje, uprawia ten populizm bo zdaje sobie sprawę, że gdyby poruszyło tę problematykę słupki poparcia by spadły, a ta partia nie może sobie na to pozwolić, bo ma do realizacji cele nadrzędne(i z tego punktu widzenia cieszy mnie fakt ,że PO nie próbuje podjąć dialogu, gdyż dojścia do władzy największej partii opozycyjnej sobie nie wyobrażam). jeśli chcemy aby coś się zmieniło sami musimy działać, uświadamiać ludzi wokół, inaczej nawet najbardziej liberalna partia prawa nie zmieni. uświadamianie tzn. miedzy innymi uczenie tolerancji(i to właściwie w każdej dziedzinie życia) i wykładanie negatywnych skutków jakie pociąga za sobą nielegalność narkotyków...wszystkich narkotyków.pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+