Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zdeformowane liście AK-47 GGS


~Audica~

Recommended Posts

Witam!
Od 2 dni mam problem z jednym z moich AK-47. Liście zaczęły się deformować i tak jakby oklapły, poskręcały się.
Poza tym roślina wygląda zdrowo, nie jest nigdzie pożółknięta czy coś. Dodam że w boxie stoją obok niej jeszcze 2 AK-cze które rozwijają się całkiem normalnie.

Box: 50x50x100
Światło: HPS 150W 17500 lumenów (nowa żarówka na tą uprawę)
Wentylacja: dwa wiatraki 120mm
Temp: lampa on=26* off=19*
Fp: 20/4
Wiek roślin: 9dni
Wilgotność: około 55%
Ziemia: ogrodnicza ze sklepu pH=5,5-6,5
Nawozów do tej pory nie używałem, ogólnie mam zestaw od Hesi + Ripen na koniec
Podlewam jak zawsze odstaną kranówą, pH nie mierze ale nigdy z tym problemów nie było.

To nie jest moja pierwsza uprawa, mam już jakieś doświadczenie ale jak widać za małe i zwracam się do was o pomoc czy coś robię nie tak?
Ew, jakieś porady wskazówki?
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no to moze byc duzo rzeczy co sie moglo zjebac, czesto jest jednak to jakas mutacja genetyczna, czasem bardzo ciekawa

To sie zdaza w kazdych pestkach nie tylko ggs czy innych, czesciej jak sie robi kule z f2 i nastepnych pokolen :/ A tak to jest mniej wiecej wszedzie tak samo co ktoras tam sie poprostu tak zgina

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh no to uspokoiliście mnie trochę, bo przyznam szczerze nigdy mi się nic podobnego nie trafiło.
Tym bardziej że krzaki traktowane są tak samo i w tych samych warunkach rosną, więc dlaczego jednemu ma nie pasować
Dolomitu nie dodawałem, żadnych dodatkowych mieszanek nie robiłem więc od tego raczej nie, temperatura też odpada bo cyfrowy termometr zapisuje najwyższy i najniższy poziom.
(min 19, max 27)
 

Z jakimiś plantem od grzecha też tak miałem, później lekko byly po deformowane dolne liście, ale plon był już Ok


O to właśnie mi chodzi najbardziej, niech sobie wygląda jak chce, ma klepać no i żeby ilościowo nie stracić.
Plant rośnie normalnie i jak na swój wiek jest całkiem ok więc chyba będziemy mieli mutanta.
Reasumując, nie mam się czym martwić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ta jedna jest opozniona i tyle. Nie przyspieszysz jej. Ale widac ze nie jest mutakiem, cos ją pogieło dlatego doistała po dupie bo nowe liscie juz rosna normalnie. Opozniona i tyle nic nie zrobisz tylko czekaj. Moze dodałes dolomitu albo jakas stezenie dziwne nawozu za wczesnie i ją poskręcało. Tak się zdarza. Wazne ze nowe idą juz spoko liście

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ta jedna jest opozniona i tyle. Nie przyspieszysz jej. Ale widac ze nie jest mutakiem, cos ją pogieło dlatego doistała po dupie bo nowe liscie juz rosna normalnie. Opozniona i tyle nic nie zrobisz tylko czekaj. Moze dodałes dolomitu albo jakas stezenie dziwne nawozu za wczesnie i ją poskręcało. Tak się zdarza. Wazne ze nowe idą juz spoko liście

Nic nie dodawałem, pierwszą dawkę jakiegokolwiek nawozu dostały właśnie w 14 dniu życia. Nowe liście faktycznie są normalne i zaczynają wyrastać z każdej strony. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+