Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Lakownica lśniąca


yahoo

Recommended Posts

ps. Na jednej z aukcji na allegro, sprzedający dodał informację że jego produkt nie był napromieniowywany. Nie musi to oznaczać, że inne produkty są napromieniowywane, a po prostu tak sobie zareklamował produkt który sprzedaje :-) Nie wiem czemu ma to napromieniowywanie służyć, ale słyszałem o takim procederze w związku z tym całym Kodeksem żywnościowym (codex alimentarius). Nie wiem czy to rzeczywiście jest prawda czy plotki, ale...

 

lekkie napromieniowanie falami beta powoduje np. zanik kiełkowalności nasion, jest to sposób utrwalania żywności

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chodzi o promieniowanie jonizujące (czy tylko o takie i czy też o inne też to nie wiem). o promieniowaniu na stronach rządowych

Promieniowanie jonizujące na wikipedii Tu też coś pisze Reforma prawa żywnościowego w Unii Europejskiej - Biała Księga dotycząca bezpieczeństwa żywności - kwiecień 2001

Mam nadzieje, że to samo zdrowie i to promieniowanie nie niszczy zdrowotnych walorów żywności, gdyż jak NWO zniszczy swoich niewolników, to kto będzie na nich robił? Sami będą musieli w fabrykach zapierd..lać :-)

mechanizm choroby popromiennej :P

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+