Widzę że mój temat wciąż żyje 🤩 a więc, kiełkowałem nasiona dokładnie tak jak napisał Macky i wszystkie pięknie wzeszły. Niektóre już po 48 godzinach a finalnie wszystkie puściły kiełki jak w zegarku przy 72 godzinie. Swoją drogą dobrze że sklep daje tą kartkę do paczek żeby nie moczyć nasion w wodzie, bo jak przeglądałem internety to poradników z wrzucaniem nasion do szklanki z wodą jest od zarypania, więc na taką poradę można się złapać i będzie lipa.
Tu chyba nie idzie napisać czegokolwiek poza pochwałami.
Błyskawiczna wysyłka, zawsze są gratisy, które w zależności od wartości zamówienia (mam na myśli darmowe pestki) idzie dogadać tak, żeby się nie powtarzały, a i przydatne gadżety się trafiają - chociaż czekam, aż w końcu czapeczka albo kapelusik mi się trafi 😄
Kilka małych zamówień robiłem, wszystko co do tej pory posadziłem, wzeszło bez problemów.
Nie wiem, jak to możliwe, że idzie tak prowadzić sklep, ale cieszy mnie to, że na nich trafiłem 🙂
Recommended Posts