Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Palikot o paleniu trawki


caze22

Recommended Posts

Zgadnijcie czemu dopiero teraz zaczynają się gadki o "młodych ludziach,(...) którzy palą narkotyki"... Fajnie się słucha gdy politycy zaczynają mówić o takich sprawach, ale warto zauważyć jacy politycy. Palikot cieszy się swego rodzaju "większą tolerancją" szefostwa PO. Czemu? Primo bo część ludzi traktuje jego słowa z przymrużeniem oka, jak gadanie ekscentryka, emocjonalnie i poglądowo rozchwianego człowieka. Secundo dla PO to skarb, bo on może pozwolić sobie na mówienie tego, czego inny - "poważny" polityk tej partii by nie powiedział lub po prostu ujął to w bardziej dyplomatyczne słowa. Słuchając słów pana P. każdemu palaczowi robi się miło na duszy, bo przecież każdy z nas oczyma wyobraźni widzi tą wyczekiwaną dekryminalizacje. Marzenia te niszczy swoją oczywistością kalendarz wiszący na ścianie, bo niedługo wybory, a jak wybory to i elektorat. Nie żebym narzekał, ale PiS za czasu swoich rządów utrzymywał "stan wrzenia", stan w którym cały czas coś się działo, cały czas gdzieś był wróg - jak za komuny, zresztą wszyscy pamiętają jak media trajkotały to o tym, to o tamtym, brakowało tylko godziny policyjnej. Partia obecnie rządząca szafuje słowami. Słowa są jednak tylko cieniem czynów i idź wyborco do urny teraz:/

Link to comment
Share on other sites

Ja już jestem całkiem zielony..PIS dla mnie jest jak panstwo policyjne..PO chce zmniejszyc liczbe poslow i zmieniac konstytucje..(watpie ze to wejdzie) ale PO teraz ma chyba wy*****e na prezydenta..premier ma coraz wieksza wladze niz prezydent..i w dodatku PO chce wprowadzic ta cenzure gdzie wspomniano na tym forum..No doslownie zielony jestem..na kogo tu glosowac? Ta wypowiedz (PALIkota) xD tez mnie nie przekonuje..bo co polityk jest w stanie powiedziec zeby ludzie na niego glosowali..a wszyscy wiemy ze to sa obiecanki cacanki..

WŁADZA DLA LUDU!!! Bless..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To sobie jeszcze poczekamy bo niestety on nie zamierza nic robić tylko gada gada gada a nawet gdyby kandydował mało kto by na niego zagłosował.

Jakby kandydował to napewno sporo ludzi by głosowało, napewno zdecydowana większość palaczy mj, napewno sporo tych którzy nie chodzą na wybory wybrałaby się (np ja).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+