Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Nowy problem amerykańskich szkół


weeed

Recommended Posts

Większość amerykańskich szkół prowadzi program "zero tolerancji dla narkotyków". Problem w tym, że już 14 stanów zalegalizowało stosowanie marihuany w celach medycznych, a lekarze coraz chętniej przepisują uczniom tę używkę jako środek na ADHD - donosi minnpost.com.

Do tej pory licealista przyłapany na paleniu skręta miał problemy z dyrekcją szkoły,a nawet i policją. Teraz jednak w całym Stanach Zjednoczonych setki, a może nawet tysiące uczniów przynoszą do szkoły marihuanę i robią to legalnie.

"To stawia nas w trudnej i niezręcznej sytuacji. Bo za dopuszczeniem konopi indyjskich do celów medycznych nie poszły wytyczne dla urzędników, szkół i samych uczniów" - zauważa Jeff Schlecht, dyrektor jednej ze szkół w Oregonie.

Pedagodzy obawiają się, że z tego powodu marihuana będzie w szkołach coraz popularniejsza. Ich zdaniem trudno kontrolować czy palący z powodów zdrowotnych nie będą częstować innych uczniów. Liczą na szybkie wprowadzenie regulacji prawnych dotyczących używania i użytkowników medycznej marihuany.

Źródło:

Konopialeczy.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+