Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sylwester ;) pytanko :D


mr.stuff

Recommended Posts

Ja w sylwka nigdy nie pale. Szczerze mówiąc tylko problemy są przez palonko, znaczy się rzyganie, czasami zamuła. Wódeczka styka żeby się zabawić :D

haha problem przez palonko? hmm myśle że rzyga się od alko ale to chyba wszyscy oprócz ciebie mechu wiedzą.. haha :D

ja to najpierw wódeczka, wódeczka, wódeczka a później buszek, buszek i może jeszcze wódeczka :D :D

Happy New Year!! Smoke!! :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No wiadomo że po alkoholu się rzyga, ale bez mieszania z paleniem ryzyko rzygnięcia jest o wiele mniejsze (mówię to o mocniejszych alkoholach, browarek do zielska jest jak najbardziej wskazany ). A na takie huczne imprezy jak sylwester wolę fazę jaką uzyskam po alkoholu niż MJ. To moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no dokladnie na początek joint, potem jak ochłoniesz to chlanie i jak bedziesz sie czuł to lufeczki picie lufeczki picie..aż opór załapiesz i bedziesz udoskonalony to masz chillout, fajna fazka i już tylko na podtrzymanie tego stanu siedzisz czy coś tam i jest spoko

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no dokladnie na początek joint, potem jak ochłoniesz to chlanie i jak bedziesz sie czuł to lufeczki picie lufeczki picie..aż opór załapiesz i bedziesz udoskonalony to masz chillout, fajna fazka i już tylko na podtrzymanie tego stanu siedzisz czy coś tam i jest spoko

a najlepiej to wypic ile sie da pozniej zajarac ogarnac bombke i gra gitarrra :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+