Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Recommended Posts

G_alaskan-ice-feminized_sd823-1.jpg

Jest to cross sławnej White Widow z Hazem.
Kwitnie: 9 tyg.
Uprawa: indoor, outdoor, szklarnia
THC: 21.49% (!)
CBD: 1.05%
CBG: 1.78%

Jest to jedna z najbardziej bogatych w thc odmian cannabis, powstała ze skrzyżowania White Widow od ghs z Pure Hazem. To połączenie reprezentuje bardzo sławny strain, z nowym mocnym kopem. Roślina ma bardziej elastyczną strukturę od WW i wygląd choinki. Strain ma wszystkie znane cechy charakterystyczne dla WW, z wyższym poziomem THC oraz energetyzującym, tripującym sativowym hajem. Poziom CBD jest bardzo wysoki, więc jeździe towarzyszy silny fizyczny efekt. Plant jest odporny na grzyby i szkodniki.
W uprawie hydro można uzyskać 800 g z m2, zaś w outdorze jakieś 800 g z rośliny pod warunkiem, że będzie ona bardzo rozkrzewiona i wysoka na ok. 2,5 m. Smak AI jest ostry i hazy (mgielny, niejasny, dymny) z bardzo dobrze zrównoważonym bukietem smakowym między kwiatami WW i Haze'a. To tyle z opisu jaki dał GHS, ja wrzuce swoje uwagi.

Kumpel dostał z cfr gratisa właśnie tą pestkę. Miała ciężki start, myślał że nie odbije, ale w końcu wzeszła. Roślina męczyła się na vegu. Rosła powoli była o połowę mniejsza od Mazara. Zastosował LST, FIMA odpuścił, bo bał się że ją zza bardzo zszokuje i wyrośnie kurdupel. Już od pierwszego dnia flo roślina rozrosła jak szalona ujawniając geny Haze'a. Teraz wygląda pięknie, widziałem sam, polecam robić LST na Alasce, a napewno oczaruje was kosmiczną ilością topów. Gałązki są przerzedzone, luźne, liście mają sativovy kolor i kształt, ale za to zapach mają typowej indyjki. Topy luźne, niezbite, średnio żywiczne, ale ładne i apetyczne (a które nie są :). Ogólnie polecam do większych bosków, ale jeśli już wybierać z oferty sativovej ghs to raczej ultra hazy i hawaian snow. AI to typowy upierdalacz o przedłużonym działaniu. Ma mnóstwo THC, ale nie zamula, raczej psychodelizuje mózg. Napisze smołk reporta gdy koleżka skończy curing.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+