Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marzenia nie do spełnienia xD


Gość DilerSamoZło

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

ja chciałbym posiadać wyspę której nie ma na mapach robiłbym sobie co chce na niej a jak rodzice wchodzą do mojego pokoju teleportuje mnie do niego i rodzice cieszą się że jest dobrze wychodzą i jestem znowu na wyspie i pale trawkę patrząc się w krystaliczny ocean :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chciałbym mieszkać w drewnianym domku nad morzem poza granicami jakiegokolwiek kraju. Obok chatki byłoby niewielkie pole, gdzie rosłoby zielsko i inne pierdoły którymi bym się żywił. Gdzieś dalej stałaby stodoła w której hodowałbym prosiaki, krowy i kury. Lato trwałoby cały rok. Część z plonów sprzedawałbym, dzięki czemu stać by mnie było na podciągnięcie prądu i internet, co by zaraz nie być pustelnikiem. ;) Takie jest mniej więcej moje marzenie :D

Edit: akurat ten post jest moim setnym, kto wie może to jakiś znak...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z takich marzeń to chciałbym móc znaleźć się na Księżycu podobnym do pandory, badanie go, odkrywanie... chciałbym zostawić ten nasz świat i znaleźć się w takiej idealnej, pełnej harmonii krainie. Swoja droga Avatar to piękny film....warto go obejżec spalonym.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To nie pieniądze robią z człowieka bez duszną sukę, ale to brak pieniędzy a potem dostanie tego czego wcześniej się nie miało... Tak jest przynajmniej w babilonie, smucą troche twoje marzenia. Bless i buch za ciebie :wodna:

Mógłbyś sprecyzować swoją wypowiedź? Może myślisz, że pieniądze to dla mnie wszystko, mylisz się. Wiem jednak, że bez pieniędzy w świecie którym żyje jestem unieruchomiony a większość problemów które spotykają mnie i moich bliskich dotyczą właśnie braku pieniędzy. Chciałbym się z tego wyrwać i nie mówię tu o życiu w luksusie lecz o życiu na poziomie który gwarantuje mi wolność, samowystarczalność i możliwość spełnienia. Pasowało by mi też życie które opisał użytkownik Mechu. Może źle postrzegam rzeczywistość ale wydaję mi się, że wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu którym rządzą pieniądze.

Chyba, że zostajemy w świecie marzeń w którym wszystko jest możliwe. Ja jednak jestem troszkę przyziemny i nie potrafię odbiegać marzeniami ponad możliwości. Temat jasno określa, że właśnie o takich marzeniach mowa ale czy azjatka jest marzeniem nie do spełnienia?

A jeśli chodzi o Twoje marzenia Jabolak. Podziwiam Cię ale o życiu wiecznym zapomnij. Bo chyba nie chciałbyś znać skutków Twojego odkrycia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja tylko chciałbym legalizacji zebym mógł sie położyć na plaży z najbliższymi przyjaciółmi zapalić z bongosika bez strachu ze zaraz policja mnie złapie i wsadzi za kraty i oczywiscie pokoju na swiecie oraz zeby nie było głodu
to takie moje marzenie niektóre moze nawet do spełnienia :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co bym chciał na dzień dzisiejszy...

-wakacje to ; podróż autostopem po całej europie z DŁUGIM PRZYSTANKIEM W AMSTERDAMIE
-by zaczęła się chociaż dyskusja na poziomie w sprawie legalizacji Mj w naszym kraju "kochanym"
-by umorzyli mi sprawę za posiadanie
-by wreszcie przestało tak pizgać i było ciepło :P
do tego chciałbym zaliczyć jutrzejsze kolokwium z podstaw teorii polityki ku**a mać, i by jutrzejszy trip do poznania do fajnej dziewczyny się udał należycie :twisted:
rozwój osobisty, dystans..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+